1. Strona główna
 2. »
 3. ROZRYWKA
 4. »
 5. Wydarzenia
 6. »
 7. Targi Przedszkolaka we Wrocławiu

Targi Przedszkolaka we Wrocławiu

W przedmikołajkowy weekend Targi Przedszkolaka pojawią się we Wrocławiu. Już za tydzień – 3-4 grudnia – zapraszamy Wrocławian do wspólnej, rodzinnej zabawy do hali IASE, przy ul. Wystawowa 1.

To już trzecie spotkanie z wrocławskimi przedszkolakami i ich rodzicami. Mamy nadzieję, że będą się z nami bawić równie dobrze jak podczas dwóch poprzednich imprez. Przed nami 2 dni rewelacyjnej zabawy w fantastycznej Krainie Atrakcji. Nie zabraknie akcentów świątecznych, a więc szykujcie się do iście mikołajkowej zabawy.

Targi Przedszkolaka to szeroka oferta naszych Wystawców. Zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą – to okazja do zrobienia mikołajkowo-światecznych zakupów. Z pomocą Wystawców z pewnością znajdziecie inspirację i wiele pomysłów na świąteczne prezenty.

Jak zwykle dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy fantastyczną Krainę Atrakcji, w której znajdą:

 

 • Smerfowa Kraina ze SMERFOWĄ ZAŁOGĄ: dmuchańce, „śnieżynkowa” Strefa Malucha, Zabawowo-klaunowo z balonikami, bańkami mydlanymi, gigant grami i puzzlami i innymi zabawami, Mikołajkowe życzenia – spotkania i mikołajowe foto, Spotkanie z Muzyką – perkusja i inne „żywe” instrumenty, Kącik plastyczny – Mały Artysta
 • SOCATOTS Piłkarskie Maluszki – zajęcia z piłką dla małych piłkarzy
 • Rewelacyjna zabawa z BABYDA
 • Przygoda na KOKOSWEJ WYSPIE – Będziemy przemierzać niebezpieczną dżunglę w poszukiwaniu kwiatu o niezwykłej mocy. Kwiat ten znajdzie Pirat, który pokona wszystkie przeszkody i rozszyfruje tajemnicza wiadomość. Wyprawa jest długa i ryzykowna ale bez obaw – są z nami zaprzyjaźnione zwierzęta, które dobrze wiedzą jak przetrwać w dżungli.
 • ztuczki magiczki z KLAUN POLSKA
 • STREFA GIER WIDEO BUDDA BAG Play – rodzinne rozgrywki
 • Spotkanie z Mikołajem i Molem książkowym na stoisku WROCŁAWSKIEGO DZIECIAKA
 • Pokazy taneczne w strojach tematycznych, etiudy teatralne z wykorzystaniem barwnych rekwizytów w wykonaniu MAŁYCH ARTYSTÓW

3.12. o godzinie 16.00 gościnny występ aktorów Wrocławskiego Teatru Lalek.

Czekać na Was będą Kolędnicy i Pastorałki z muzyką na żywo. Obecność Aktorów będzie promocją najnowszego spektaklu Wrocławskiego Teatru Lalek, którego premierę zaplanowano na 9.12. – „Pastorałki” L. Schillera.

Ciekawa oferta dla najmłodszych

Targi Przedszkolaka to przede wszystkim miejsce doskonałej rodzinnej zabawy, ale również okazja do spotkań z kilkudziesięcioma Wystawcami, którzy swoją ofertą umilają życie i ubarwiają świat najmłodszych i ich rodziców. Będzie to zatem szansa na poznanie oferty producentów gier i zabawek, materiałów szkolnych, wydawców książek dla dzieci, sprawdzenia najnowszej rodzinnej oferty biur podróży, sal zabaw, usług medycznych oraz finansowych, spotkania i konsultacje ze specjalistami medycyny dziecięcej. Oczywiście nie zabraknie przedstawicieli przedszkoli, którzy chętnie zaprezentują swoją placówkę i metody nauczania, odpowiedzą rodzicom na wszystkie nurtujące ich pytania.

Zapraszamy zatem drodzy rodzice Was i Wasze pociechy – przed nami naprawdę ciekawy weekend. Sprawcie dzieciom i sobie wyjątkową frajdę, bawiąc się z nimi, patrząc jak poznają świat i jak bardzo są go ciekawe. Zapiszcie już dziś w kalendarzu i bądźcie wtedy z nami:

TARGI PRZEDSZKOLAKA, 3-4 grudnia, hala IASE, ul. Wystawowa 1

Godziny otwarcia Targów: 10.00-17.00
Godziny otwarcia: 10.00-17.00

Ceny biletów:

•    Bilet rodzinny – 25 zł
•    Bilet rodzinny z ulotką – 20 zł
•    Bilet pojedynczy – 15 zł

Więcej na www.targiprzedszkolaka.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments