Twoja córka może poczuć się jak księżniczka Disneya – za „jedyne” tysiąc funtów

Twoja córka może poczuć się jak księżniczka Disneya – za „jedyne” tysiąc funtów

Każda z nas słyszała chociaż raz o jednym z najdroższych i najbardziej luksusowych centów handlowych na świecie, jakim jest Harrod’s w Londynie.

fotokarty

Niedawno otwarto w nim nowy butik o nazwie Bibbidi Bobbidi. Nazwa sklepu nawiązuje do zaklęcia, które wypowiadała wróżka – matka chrzestna Kopciuszka w bajce, gdy zamieniała główną bohaterkę w przepiękną księżniczkę. I to właśnie można zrobić w tym sklepie – na chwilę zmienić swoją małą córeczkę w najprawdziwszą księżniczkę z wybranej bajki wytwórni Disneya.

Za cenę tysiąca funtów (około pięć tysięcy złotych) dziewczynki są czesane, przebierane i charakteryzowane na swoją ulubioną postać, a później odbywa się sesja fotograficzna. Całość trwa godzinę. Początkowo mogłoby się wydawać, że nie znajdzie się wielu chętnych na takie przyjemności. Jednak nic bardziej mylnego – przed butikiem ustawiają się długie kolejki do tak cudownej przemiany.

W czasie sesji dziewczynki często tak wczuwają się w swoje role, że po powrocie nie chcą wykonywać swoich codziennych, domowych obowiązków – np. sprzątać pokoju po zabawie. Jak uważacie, czy taka zabawa jest warta swojej ceny?

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments