Warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców już 23 marca w Starym Browarze

23 marca w Słodowni Starego Browaru w Poznaniu odbędzie się spotkanie z ekspertami dla świeżo upieczonych rodziców oraz przyszłych mam. Towarzyszyć mu będą animacje dla najmłodszych, konkursy i stoiska wystawiennicze. Organizatorkami spotkania są dwie poznanianki, aktywnie działające mamy, prowadzące popularny blog „Aktywne Mamy”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje natomiast rejestracja.

„Aktywne Mamy” to projekt edukacyjny, którego ideą jest szerzenie wiedzy na temat świadomego macierzyństwa, rozwoju dziecka w pierwszych latach życia, a także propagowanie aktywności i zdrowego stylu życia w ciąży i po porodzie. To także dobra okazja, aby w gronie specjalistów spotkać się i porozmawiać o wszystkim, co nurtuje w tematyce rodzicielstwa. W czasie spotkania w Starym Browarze porozmawiamy o:

  • bezpieczeństwie malucha i pierwszej pomocy z zawodowym ratownikiem medycznym,
  • pielęgnacji noworodka i roli dotyku z położną i fizjoterapeutką,
  • laktacji w pierwszych dobach życia z doradczynią laktacyjną

W programie przewidziano też pokaz brafitingu oraz konsultacje z ekspertami. Nie zabraknie także stoisk wystawienniczych, a także zabaw i animacji dla najmłodszych, rodzinnych sesji zdjęciowych, konkursów i atrakcji dla rodziców.

23 marca, czwartek, godz. 17:00-20:00, Słodownia +1, wstęp wolny. Na spotkania obowiązuje rejestracja do 20 marca poprzez formularz dostępny na stronie: http://aktywne-mamy.pl

aktywne-mamy-2017

Zobacz:  Świadome rodzicielstwo to nie lada wyzwanie
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments