Weekend zdrowia w Galerii Bronowice: Bezpłatne USG 4 D

Najbliższy weekend w Galerii Bronowice w Krakowie poświęcony będzie zdrowiu i zapowiada się naprawdę ciekawie! W sobotę, 25 października, można będzie skorzystać z wielu badań i porad specjalistów. Z kolei niedziela należeć będzie do kobiet w ciąży i świeżo upieczonych rodziców – w ramach akcji „Szczęśliwe DZIECKO, Szczęśliwa MAMA” Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo odbędzie się cykl bezpłatnych warsztatów i badań USG 4D.

„Październik miesiącem profilaktyki” – to wspólna akcja Urzędu Miasta Krakowa i Krakowskiego Towarzystwa „Amazonki”, w trakcie której na sobotę 25 października w godz. 11 – 17.00 zaplanowano bezpłatne badania i porady w Galerii Bronowice. Specjaliści opowiedzą, jak zapobiegać chorobom (w tym nowotworom), z jakich badań można skorzystać i gdzie je wykonać, jakie składki opłacać, czy można dostać dofinansowanie na badania, itp. Wśród wystawców znajdą się firmy z branży zdrowotnej – profilaktyka pro-zdrowotna, laboratoria medyczne, porady pooperacyjne, przedstawicielki Amazonek. Chętni będą mogli skorzystać z konsultacji laryngologicznych, dermatologicznych, kosmetologicznych i psychologicznych. Tego dnia będą również wykonywane badania poziomu cukru i pomiary ciśnienia.

A w niedzielę, 26 października, Galeria Bronowice zaprasza kobiety w ciąży i świeżo upieczonych rodziców do udziału w akcji „Szczęśliwe DZIECKO, Szczęśliwa MAMA”. W godzinach 11 – 16.30 można będzie skorzystać z bezpłatnych porad i badań USG i USG 4D.

W przygotowanych punktach konsultacyjnych czekać będą eksperci – położna, pielęgniarka rodzinna, konsultant laktacyjny, fizjoterapeuta, dietetyk, eksperci szkół rodzenia – mówi Agnieszka Parchimowicz, marketing manager Galerii Bronowice. – Będzie można uzyskać naprawdę wiele istotnych i pomocnych wskazówek, także o pozyskiwaniu i przechowywaniu komórek macierzystych krwi pępowinowej. Ważną propozycją jest również możliwość bezpłatnego skorzystania z badań USG i USG 4D, wykonywanych przez lekarzy – specjalistów – dodaje.

Eksperci będą udzielać bezpłatnych porad m.in. w zakresie zdrowia przyszłej mamy, przygotowania do porodu, zalet karmienia piersią, zdrowia i pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, właściwej diety kobiety w ciąży i mamy karmiącej, a także kąpieli i przewijania maluchów. W trakcie prowadzonej akcji przewidziane są również: instruktaż masażu noworodka, pokaz pierwszej pomocy pediatrycznej, chustowanie oraz liczne konkursy z nagrodami. Nagrodą główną będzie bon zakupowy.

Zobacz:  Mamaville edycja mikołajkowo-świąteczna

Wszystkie badania i konsultacje ekspertów, odbywające się w sobotę i niedzielę, 25 i 26 października w Galerii Bronowice, Kraków ul. Stawowa 61, są bezpłatne.

Print

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments