Wielka Księga Pielęgnacji od Samarité

Wręczanie świątecznych prezentów to nie tylko tradycja. To wyraz miłości i możliwość ofiarowania swojej troski zaklętej w starannie wybranym upominku. A Wielkie Księgi Pielęgnacji od Samarité to dowód na to, że można podarować obietnicę pięknej skóry – absolutnej równowagi i harmonii, która się spełni!

Samarité to esencja tego, co najskuteczniejsze i najprzyjemniejsze w użyciu. To mądrość, wiedza i poznanie. To świadomość, że nie można składać pustych obietnic. Unikalna kompozycja 33 potężnych aptecznych ziół, znanych od tysięcy lat, ma dosłownie magiczne działanie, jakiego nikt do tej pory nie doświadczył. A teraz tajemnicę pięknej skóry twarzy i ciała można podarować. Oto dwa wyjątkowe zestawy prezentowe skrywające przemyślane i oryginalne receptury w pełni odpowiadające na absolutnie wszystkie problemy skóry. Ale na uwagę zasługuje także samo opakowanie – klasyczne, w odcieniu głębokiego granatu niczym nocne niebo, ze złotymi akcentami sprawiającymi, że samo w sobie jest jak drogocenny skarb. Skarb skrywający tajemnicę wiecznej młodości skóry!

Samarité Gift Set – Divine Elixir i Divine Cream

Ta Wielka Księga Pielęgnacji zawiera w sobie wszelką niezbędną wiedzę, aby zadbać o skórę twarzy, a produkty zostały dobrane tak, by idealnie zaspokoić potrzeby cery w każdym wieku i na wszystkich jej poziomach. Sekretem skuteczności tego unikalnego duetu – Divine Cream oraz Divine Elixir – jest jego wielowymiarowe działanie. Bogactwo najpotężniejszych naturalnych składników aktywnych i biotechnologicznie zaawansowanych substancji nowej generacji pozwoliły stworzyć produkty mające niemalże magiczne działanie, jakiego do tej pory nikt nie doświadczył. Dogłębnie i długotrwale nawilżona, pełna blasku, ukojona, bez oznak zmęczenia, za to z efektem liftingu – taka jest skóra oddana w ręce tego duetu Samarité.

Zobacz:  Skuteczna i sprawdzona pielęgnacja ciała na co dzień

4 w 1: twarz, oczy, szyja, dekolt
Divine Elixir 150 ml
Divine Cream 45 ml
Cena: 279,99 zł

księga Samarite

Samarité Gift Set Divine & Suprime Divine Cream i Supreme Balm

Ta Wielka Księga Pielęgnacji także czerpie to, co najlepsze z natury i łączy je z tym, co najnowsze w nauce, dzięki czemu skrywa w sobie sekret tego, jak zadbać o skórę twarzy i całego ciała. Zestaw polecany jest dla osób stawiających na kompleksową pielęgnację i szukających produktów, które łączą pradawne receptury z inteligentnymi formułami. Divine Cream dedykowany jest do każdej cery – od normalnej, przez przesuszoną po tę borykającą się z rozszerzonymi naczynkami czy innymi niedoskonałościami. Nawilża, zagęszcza, spłyca zmarszczki. Natomiast Supreme Balm to balsam do zadań specjalnych dla skóry suchej i problematycznej, która wymaga ukojenia i naprawy, a nawet redukcji przebarwień, blizn i rozstępów. To kosmetyk i preparat leczniczy w jednym!

10 w 1: twarz, oczy, szyja, dekolt, ciało, głowa, włosy, usta, dłonie, stopy
Divine Cream 45 ml
Supreme Balm 90 ml
Cena: 219,99 zł

Więcej: www.samarite.eu

księga Samarite
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments