Wielorazowe kartoniki na soczki dla dzieci – Drink in the Box w każdym plecaku

W czym najlepiej podać dziecku coś do picia? Jak zachęcić dziecko do picia wody i zdrowych soków? Wybrać kubek, bidon, a może pudełko? My stawiamy na to ostatnie! Zaskakujące kartoniki wielorazowe na soczki i napoje już dostępne w Polsce.

Alternatywa dla kartonika

Dzieci bardzo chętnie sięgają po soczki z kartoników, których opakowania często zachęcają motywem z bajki lub samym faktem picia z rurki. Rodzice widzą to nieco inaczej – prawie 100% pewność, że zawartość kartonika wyląduje na ubraniu dziecka, tuż po otwarciu i przede wszystkim pozostawiająca wiele do życzenia jakość napoju, którego zawartość cukru sięga niekiedy do 7 łyżeczek! Fakt ten zauważył twórca marki Drink in the Box Mark, którego rodzina w codziennym życiu szuka sposobów na poprawę jakości życia przez codzienne ćwiczenia, zdrowe odżywianie, zapewnienie z poszanowaniem wartości ekologicznych.

Wiem co pije moje dziecko – widzę to!

Podstawową zaletą Drink in the Box  – wielorazowych kartoników do picia, jest fakt, iż rodzic widzi zawartość tego co podaje dziecku do picia. Może to być woda, wyciśnięty świeży sok lub też zalane świeżą wodą owoce, mięta czy melisa. Dodatkową zaletą jest to, że przez krystaliczne ścianki bidonu widać ilość wypitego płynu przez malucha. Solidne wykonywanie i szczelne zamknięcie, dzięki silikonowym uszczelkom medycznym, gwarantują, że zawartość nie wyleje się do plecaka. Cechy te powodują, że Drink in the Box to najlepszy sposób na transportowanie płynów dla dzieci w szkole, na wycieczce i na placu zabaw. Dla pełnego komfortu i higieny użytkowania można zaopatrzyć się w wymienne rurki do picia oraz nakładkę chłodzącą zawartość bidonu, przydatną w upalne dni.

Zobacz:  Zrób mi tęczę, mamo

Pudełko na przekąski

Snack in the Box  to idealna odpowiedź na organizację i higieniczne transportowanie przekąsek w czasie przebywania poza domem! Absolutny must have dla „smakołykowcinaczy”! Dwie osobne komory dają możliwość przechowywania przekąsek o różnych cechach – owoce, orzechy, chrupki, suche czy świeże nie ma problemu! Szczelne pokrywki zapewniają wygodne przechowywanie oraz wygodne i bezproblemowe otwieranie małymi rączkami. Dzieci bardzo lubią różnego rodzaju pojemniki i chętnie z nich korzystają więc wizja rozsypanych wszędzie chrupek z talerzyka czy miseczki, znika jak bańka mydlana!

Upadek ze schodów – nie ma problemu!

Drin in the Box i Snack in the Box jest bezpieczny, funkcjonalny i przede wszystkim odporny na wszelkie uderzenia, upadki, słowem wszystko to co może przyjść dziecku do głowy. Pudełko do picia zostało wyprodukowane z Tritanu – opatentowanego materiału, który nie zawiera BPA i ftalanów! Jest odporny na zarysowania i zgniecenia, nie pęka choć wygląda jak ze szkła, nie traci kolorów (nawet do 1500 wizyt w zmywarce) Drink in the Box nadaje się do ponownego użytku i jest odpowiedni do użytkowania przez dzieci. Kartonik nadaje się do mycia w zmywarce!

Drink in the Box oraz Snack in the Box polecają ekspertki z KIDY.pl – sklepu z ekologiczną żywnością dla niemowląt i najlepszej jakości akcesoriami dla dzieci i rodziców.

Drink_Box_3 Drink_Box_2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments