1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Wiosenne spotkanie ze Świadomą Mamą

Wiosenne spotkanie ze Świadomą Mamą

Już 23 kwietnia Paulina Holtz spotka się z mamami z Poznania, by porozmawiać o macierzyństwie.

fotokarty

 

Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie cieszyć urokami macierzyństwa. Spotkanie poprowadzi znana aktorka i aktywna mama – Paulina Holtz, która podzieli się z uczestniczkami własnymi doświadczeniami macierzyństwa.

Motywem przewodnim poznańskiego wydarzenia będzie rodzicielstwo bliskości. W programie pojawią się zagadnienia związane z zaspokajaniem emocjonalnych potrzeb dziecka, problem treningu czystości oraz dylematy dotyczące nauki usypiania Malucha. Nie zabraknie też fachowej wiedzy na temat diety mamy i naturalnego karmienia. Atrakcją wieczoru będzie pokaz wiązania chust połączony z wykładem. Na wszystkie wątpliwości rodziców odpowiedzą wykwalifikowani i doświadczeni eksperci: psycholog, doradca laktacyjny oraz instruktor chustonoszenia. Na uczestników spotkania czekają upominki od organizatorów i partnerów akcji.
Zapraszamy wszystkich Świadomych Rodziców na najbliższe warsztaty, które odbędą się 23 kwietnia w sali eventowej D.O.M. 88 przy ulicy Ułańskiej 1 należącej do City Park Hotel & Residence.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się na stronie www.SwiadomaMama.pl


Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments