Wkładki laktacyjne Lansinoh

Super cienkie, naturalne, dyskretnie dopasowane wkładki laktacyjne.

Pasek samoprzylepny zapobiegający ześlizgiwaniu się- wkładki zostają tam, gdzie ich miejsce.
Pakowane pojedynczo- możesz zawsze zabrać je ze sobą, zachowując ich sterylność. Uniknij krepującego przeciekania pokarmu dzięki tym wspaniałym chłonnym wkładkom. Miękkie, utrzymujące suchość podszycie izoluje pokarm od Twojej skóry. Jest on wchłaniany do wnętrza wkładki przez specjalny polimer. To unikalne działanie sprawia, ze zarówno Twoja skóra, jak i ubrania pozostają suche. Specjalna budowa wkładek zapewnia pełną ochronę skóry, a samoprzylepny pasek zapobiega ześlizgiwaniu się wkładek. Wkładki pakowane są pojedynczo, co gwarantuje sterylność i wygodę ich użycia.

Opis produktu:
Wkładki laktacyjne Lansinoh są:

  • super cienkie, lekkie i wygodne,
  • profilowane-o trójwymiarowym kształcie,
  • nie ześlizgują się dzięki samoprzylepnemu paskowi,
  • wzbogacone o niezwykle chłonny polimer,
  • powlekana tworzywem naturalnym, wodoodporna warstwa.

Nasza opinia:
O tym, jak ważną rolę pełni wkładka laktacyjna w życiu mamy karmiącej, powszechnie wiadomo. Dobra wkładka higieniczna to coś więcej niż komfort. To absolutna pewność, że nic złego i krępującego nam się nie przytrafi.  Z tym większą uwagą postanowiliśmy przyjrzeć się wkładkom laktacyjnym Lansinoh. Już na pierwszy rzut oka ( i pierwszy dotyk) widać, że producent miał rację, pisząc że wkładki są cienkie i lekkie. Naprawdę są. Dzięki temu są właściwie niewidoczne pod bielizną- można więc bez obaw i bez skrępowania założyć ulubione ciuchy i żadna nieuregulowana laktacja nam nie jest straszna.

Wkładki laktacyjne Lansinoh są nie tylko cieniutkie, ale też bardzo chłonne, bardzo wygodne, doskonale wiedzą, gdzie ich miejsce i tego się trzymają ( wkładki nie ześlizgują się dzięki samoprzylepnemu paskowi z klejem). Są synonimem delikatności. A to niezwykle istotne, aby wkładki nie podrażniały ( i tak już) obolałych brodawek.
Mama testująca wkładki Lansinoh, zwykle podatna na podrażnienia, była mile zaskoczona, że pomimo kilkugodzinnego „pobytu” wkładek w biustonoszu, na jej skórze nie pojawiło się żadne uczulenie.

Zobacz:  Jak zadbać o bezpieczeństwo dziecka w domu?

Punkt za dyskrecję, kolejny- za wygodę, następny – za chłonność, kolejny- za brak podrażnień, piąty- za funkcjonalność.  Wrzucasz do torebki kilka sztuk  oddzielnie i sterylnie pakowanych wkładek i masz absolutną  pewność higieny, komfortu i dyskrecji w każdej sytuacji.

Nasza ocena – 5/5
Zdecydowanie i jednogłośnie polecamy!

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments