1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Wybieram Macierzyństwo

Wybieram Macierzyństwo

26 września w Koninie odbędzie się spotkanie dla rodziców w ramach projektu Wybieram Macierzyństwo. Tematem wrześniowego spotkania będzie: „Mama wraca do pracy, czyli o rozstaniach bez lęków”. Jak co miesiąc organizatorzy przygotowali dla uczestników spotkania liczne atrakcje i zaprosili ciekawych gości.

Wśród zaproszonych gości pojawi się psycholog dziecięcy Pani Iwona Michalak-Jędrzejczak. Poruszony zostanie temat lęków u dzieci, które mogą towarzyszyć maluchom przez niemal cały okres dzieciństwa. Ciemność, potwory pod łóżkiem, czy trudne rozstania z mamą wracającą do pracy po urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym lub rozpoczęcie przez malucha przygody z przedszkolem – są to lęki, które można i trzeba oswoić. Kolejnym gościem będzie doradca laktacyjny, Pani Beata Łechtańska. Karmiące piersią mamy dowiedzą się, w jaki sposób mogą utrzymać laktację po powrocie do pracy i jakie prawa im z tego tytułu przysługują.

Pani dr Roma Fimińska-Banaszyk, Dyrektor Instytutu Ekonomicznego w PWSZ w Koninie, kolejny gość wrześniowego spotkania, podpowie zabieganym i zapracowanym rodzicom, jak w cudowny sposób można „rozciągnąć” dobę, aby starczało czasu na pracę, rodzinę i relaks. Gościem specjalnym spotkania będzie Prezydent Konina Pan Józef Nowicki. Każdy uczestnik spotkania zostanie obdarowany upominkiem w postaci kosmetyku dla dziecka. Czeka również całe mnóstwo atrakcyjnych nagród do rozlosowania. Podczas wrześniowego spotkania uczestnicy dowiedzą się również, jaką mega niespodziankę organizatorzy szykują na kolejne październikowe spotkanie.

Serdecznie zapraszamy! Portal www.baby-shower.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments