Jest Wyjście!

Wieje nudą? Jest Wyjście! A nawet kilka! Podsuwamy Wam garść propozycji i inspiracji na aktywne macierzyństwo. Kino, teatr, muzeum, ploteczki z mamami? Dlaczego nie! Oto nasze propozycje na nadchodzący tydzień!
W całej Polsce: Multibabykino w każdą środę o 12:00 w wybranych kinach sieci Multikino. W tym tygodniu: Kingsman: Tajne służby.

Na północ:

1. Toruń: Cafe Bajarka: od poniedziałku, tj. 2. marca, na nowo rusza cykl spotkań dla mam. Będzie tak po prostu rekreacyjnie, pogaduchowo, przemiło. Start w poniedziałek 2.marca, godzina 13:00.
2. Toruń: Warsztaty Świadoma Mama już 5 marca 2015.
3. Bydgoszcz: Warsztaty Świadoma Mama 4 marca 2015 r.
4. Gdańsk. Strefa kobiet zaprasza na spotkania przy kawie. Spotkania dla mam i dzieci w wieku 1,5 – 3 lat. Najbliższe- poniedziałek (2. marca), środa (4.marca), piątek (6.marca) . Gdzie? Warsztatowo, ul. Krzemowa 20 w Gdańsku.
5. Poznań. Zapraszamy na wystawę „Tropem Dinozaurów” w Poznań City Center. Do zobaczenia przez cały tydzień!

Na południe:

6. Sosnowiec. Sosnowieckie Centrum Sztuki powoli wprowadza nas w klimat wielkanocny, zapraszając najmłodszych wystawę i warsztaty. Wystawa Tradycje Świąt Wielkanocnych do zobaczenia przez cały tydzień!
7. Sosnowiec. Zajęcia przed-przedszkolne w Sosnowcu. Bawialnia Kubuś, ul. Sokolska. Już w najbliższy wtorek o 17:00.
8. Łódź. Interaktywne centrum klocków lego w łódzkiej Manufakturze to pomysł na ciekawe przedpołudnie lub poobiedni spacer.
9. Kraków: Kino Pod Baranami zaprasza na cykl Baranki w pieluchach. W tym tygodniu: Dwa dni, jedna noc. Czwartek, 5 marca 2015, godz. 11.00
10. Kraków, Mamy czas! Dzień ze stylistką! Zapraszamy Panie na dzień ze stylistką w butiku Lavend! 5 marca 2015 ul. Zwierzyniecka, Kraków
11. Wrocław i Klub dla dzieci i rodziców Ha!mak zaprasza na fitness z maluszkiem. 6 marca godzina 11:30.
12. Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka zaprasza na cykl zajęć dla dzieci. Już 2. marca ruszają warsztaty teatralno-plastyczno-ruchowe.
13. Rzeszów. Muzeum Dobranocek w Rzeszowie zaprasza mamy z pociechami na wystawę Plastuś, mieszkaniec szkolnego piórnika. Do zobaczenia w tym tygodniu.
14. Kraków zaprasza dzieci na Warsztaty czekoladowe w Krakowskiej Manufakturze Czekolady
15. Katowice, Wystawa Budowli z Klocków Lego. Do zobaczenia przez cały tydzień w Galerii Katowickiej!
16. Łódzkie ZOO zaprasza na wiosenne spacery!

Zobacz:  Babski Dzień - targi dla kobiet

W centrum

17. Warszawa: Mamy w Muzeum – projekt Muzeum Narodowego. W tym tygodniu: Kraków, Monachium, Paryż – miasta Olgi Boznańskiej. Czwartek 5. 03 godzina 11:00.
18. Warszawa. Rodzinne poranki artystyczno- filmowe, Praha Dzieciom. Najbliższe spotkanie: niedziela, 8. marca. W programie Warsztaty Twórcze Spontany.
19. Warszawa, Smykofonia- Małe kobietki i ich Mamy. 7 i 8 marca o godzinach: 10:00, 11:15 i 12:30.

Więcej informacji o aktualnych wydarzeniach dla dzieci znajdziecie na kidszone.pl

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments