Zagłosuj na swoje ulubione rodzinne miejsce we Wrocławiu!

Kto zdobędzie pierwszą w historii Statuetkę Wrocławskiej Rodzinki Prudential? Wszystko zależy od Ciebie i Twoich najbliższych! Wybierzcie z nami najbardziej rodzinne miejsce Wrocławia!

Statuetka Wrocławskiej Rodzinki Prudential, to plebiscyt przygotowany przez ZwalczNudę.pl. W konkursie mogą brać udział firmy, instytucje i organizacje wrocławskie, które swoją ofertę kierują do rodzin z dziećmi.

Plebiscyt odbywa się w ramach Wrocławskich Dni Rodzinnych Prudential, które odbędą się w terminie 20-22 maja 2016 r. i będą obejmować mnóstwo darmowych wydarzeń i atrakcji, takich jak warsztaty, pokazy czy przedstawienia. A to wszystko ku radości dzieci i ich rodziców! ZwalczNude.pl wraz z firmami biorącymi udział w wydarzeniu tworzą wyjątkowy, trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych.

12 kwietnia 2016 r. rozpoczęło się głosowanie w pierwszej edycji Plebiscytu Statuetka Wrocławskiej Rodzinki Prudenital. Przez ponad cztery tygodnie – do 15 maja 2016 r. – rodzice wspierani przez swoje pociechy mogą głosować na najpopularniejsze miejsca we Wrocławiu, które skutecznie zwalczają nudę oraz zapewniają naukę i zabawę całej rodzinie.

Swoje ulubione miejsca można zgłaszać do plebiscytu już tylko do 26 kwietnia 2016 r. Każdy Wrocławski punkt, oferujący produkty lub usługi dla rodzin może także dołączyć sam do plebiscytu. Plebiscyt jest doskonałą okazją do nagrodzenia tych, którzy na co dzień wspierają rodziców w trzech kategoriach:

1. Edukacja
2. Kultura i rozrywka
3. Sport i zdrowie

Spośród laureatów poszczególnych kategorii zostanie wyłoniony zwycięzca nagrody Grand Prix, który otrzyma kampanię promocyjną, ufundowaną przez partnerów plebiscytu. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podczas Wrocławskiego Pikniku Rodzinnego Prudential 22 maja na Pergoli przy Hali Stulecia.
Sponsorem tytularnym wydarzenia jest towarzystwo ubezpieczeń na życie Prudential. Przedstawiciele Prudential podkreślają, że Dni Rodzinne, promując wspólne, rodzinne spędzanie czasu, wpisują się w filozofię działania firmy, której ubezpieczenia mają na celu ochronę rodziny i zabezpieczenie jej przyszłości finansowej.

Zobacz:  Slow Weekend 2015 w Soho Factory w Warszawie

Więcej o projekcie na www.dnirodzinne.pl/wrocław/

Głosowanie odbywa się na stronie: www.glosowanie.zwalcznude.pl

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments