Zaplanuj dobry rok 2021 z YOPE

Najwyższy czas pożegnać pełen nieprzewidywalnych wydarzeń 2020 rok. Nowy limitowany kalendarz 2021 YOPE to najlepszy towarzysz na nadchodzące dni, tygodnie i miesiące. Kup go dla siebie i obdaruj nim swoich bliskich, aby w ciągu kolejnych 365 dni nigdy nie zabrakło Wam czasu, aby być blisko.

Stwórz swój najlepszy plan na 12 miesięcy

Obserwuj siebie, swoje uczucia, pielęgnuj relacje z ważnymi dla Ciebie ludźmi. Niech pozytywne emocje, bliskość z rodziną i przyjaciółmi i wewnętrzna równowaga będą Twoim priorytetem. Pomogą Ci w tym rozpisane w kalendarzu okazje do świętowania, proste inspiracje i pomysły na wspólne spędzanie czasu. To najlepsze, czym możesz dzielić się z bliskimi każdego dnia przez cały rok.

kalendarz yope 2

Limitowany kalendarz YOPE przez cały rok!

To już druga edycja limitowanego kalendarza YOPE. Jego autorką, tak jak w zeszłym roku, jest Bożena Kowalkowska, która nie tylko wie, jak doskonale planować czas, ale także z powodzeniem uczy tego innych. I choć wydawałoby się, że w kalendarium nie da się wymyśleć nic nowego, dzięki jej pomysłom kalendarz YOPE zaskoczy Cię dobrą energią i przyjemnością planowania marzeń i zadań.

Kalendarz YOPE jest tradycyjnie podzielony na kwartały, którym nieszablonowo przypisane zostały nowe znaczenie, rytuały i inspiracje. Ich filarami są: spokój, uniesienie, spełnienie i miłość, dzięki którym każda z czterech części roku przyniesie nowe doznania i uczucia. Wystarczy je spisać w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu otwierającym każdy nowy kwartał, aby móc wracać do nich, kiedy tylko potrzebujesz. Widok na cały miesiąc sprawdzi się w wyznaczaniu rytmu na cztery tygodnie. Układ tygodnia zbudowany został zgodnie z ideą tworzenia listy zadań, czyli pionowo, co ułatwi Ci zaplanowanie poszczególnych dni tygodnia.

Zobacz:  Badanie krwi kobiety ciężarnej wykrywa zespół Downa

Teraz już tylko wystarczy z radością powitać Nowy Rok 2021 i świadomie gospodarować czasem tak, aby zawsze znaleźć okazję do pielęgnowania tego, co w życiu najważniejsze. Dziś, jutro i przez cały rok.

Kalendarz 2021 jest dostępny na www.yope.me.
Cena: 49,99 zł

kalendarz YOPE na prezent
kalendarz YOPE
kalendarz YOPE
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments