1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. „Żyj pełną piersią, czyli słów kilka o profilaktyce i kobiecości

„Żyj pełną piersią, czyli słów kilka o profilaktyce i kobiecości

„Lepiej zapobiegać niż leczyć” – ta stara i bardzo prawdziwa  maksyma przyświecać będzie naszemu marcowemu spotkaniu.

Tym razem  porozmawiamy o profilaktyce zdrowotnej – o właściwym dbaniu o biust. Chcemy, aby wrocławskie mamusie były nie tylko świadome swojej kobiecości, ale też  potrafiły właściwie o nią zadbać.

Prowadzący: Joanna Herma – lekarz med. w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej, pracuje na Oddziale Onkologii Klinicznej/Chemioterapii Dolnośląskiego Centrum Onkologii oraz Wiesława Gogosz – położna środowiskowo-rodzinna, prowadzi punkt samobadania piersi w ramach projektu: http://www.osdchp.com/. Ponad 25 lat pracowała na bloku porodowym, obecnie zatrudniona w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu

Formuła spotkania: Warsztat, podczas którego, wykorzystując fantomy, nauczymy się technik i zasad samobadania piersi. Porozmawiamy o profilaktyce i zachęcimy do udziału w programie http://www.osdchp.com/. Każda mamusia z Wrocławia otrzyma dokument – książeczkę samobadania piersi, z którą będzie mogła udać się na bezpłatne badanie USG.

Zapisy: zgłoszenia (imię i nazwisko) prosimy przesyłać mailem na adres: info@klubmamuski.pl, wpisując w tytule maila „marzec”. Liczba miejsc ograniczona. Spotkanie jest bezpłatne.

Data: 29.03.2012 (czwartek), godz. 19.00-21.00

Miejsce: Czekoladziarnia, ul. Włodkowica 19, Wrocław,
www.czekoladziarnia.wroclaw.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments