Akademia Przyszłych Mam

Czas ciąży, to czas wielkich zmian w życiu Kobiety, Rodziny. To czas radości, ale i wielu obserwacji, obaw. To na pewno moment też w którym zmieniamy swoje priorytety, nad wieloma kwestiami zastanawiamy się po raz pierwszy i na wiele pytań nie tak łatwo nam znaleźć odpowiedź.
Wiele emocji rodzi się w naszej głowie, ciele. Znajomi żyją wcześniejszym rytmem, a Rodzina mówi o swoich doświadczeniach, które są dla nas cenne, ale czujemy że nie zawsze dokładnie tak jest w naszym przypadku.

Samo spotkanie z Kobietami, które również przygotowują się do roli Przyszłej Mamy daje ogromne poczucie szczęścia, zrozumienia i pozytywnej energii, która pozostaje z nami na długo. Zapraszamy do Akademii Przyszłych Mam, gdzie w komfortowych i eleganckich wnętrzach Szampan i Truskawki wspólnie będziemy przeżywać to co ważne, śmiać się i czuć się zrozumiałe. To wyjątkowe warsztaty dla Kobiet w ciąży z ogromną dawką potrzebnej teorii, jak i praktyki. Energia Kobiet, to ogromny potencjał o którym warto pamiętać. Szczególnie w takich sytuacjach.

16.09 – Chusta przyszłej mamy– jak używać, czy warto, co to daje. Spotkanie prowadzone przez Justynę Antonik

Podoba Ci się idea noszenia dzieci w chustach? Zastanawiasz się czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twojej Rodziny? Specjalnie opracowany program warsztatów sprawia, że są one idealnym wstępem do chustonoszenia jeszcze w okresie ciąży. W trakcie spotkania omówimy wykorzystanie chusty w ciąży (zachustujemy brzuszek ciążowy), porozmawiamy o kangurowaniu oraz praktycznie przetestujemy chustę rebozo, która jest używana do masażu w ciąży, w trakcie porodu, połogu i masażu zamykającego. Nauczymy się wiązać kieszonkę i omówimy dalsze etapy noszenie dzieci. Pracujemy na fantomach :). Do dyspozycji jest też stosik chustowy. Jest również możliwość wyboru i zakupu chusty.

Dane organizacyjne:

Ilość miejsc ograniczona do 16 osób (zajęcia odbywają się przy grupie min 8 osób)

Zobacz:  Bezpieczne opalanie

Zajęcia trwają 3 godziny: 10.00-13.00

Koszt: 98 zł/warsztat

Więcej informacji: szampanitruskawki.pl

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments