1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Kampanie
  6. »
  7. Akcja „Miasto przyjazne rodzicom”, Leszno

Akcja „Miasto przyjazne rodzicom”, Leszno

rodzice

Klub Aktywnej MaMy rozpoczął nową akcję Miasto Przyjazne Rodzicom. Jej celem jest uświadomienie problemów i przeszkód, na jakie natykają się w codziennej egzystencji rodzice małych dzieci.

Często niewielkie zmiany mogą to zmienić. Wystarczy przyjazny uśmiech otoczenia, czasem ustąpienie mamie z dzieckiem miejsca w kolejce. Ważnym elementem jest też otoczenie miejsc w których przebywają często rodzice. Wiele prywatnych instytucji zadbało już o rodziców i wyposażyło swoje miejsca w kąciki zabaw dla dzieci. W naszym mieście ciągle jest takich miejsc za mało. W ramach akcji chcemy uzbierać środki oraz ufundować miejsce przyjazne rodzicom w wybranym przez czytelników naszej strony internetowej miejscu.

Będzie to urząd, przychodnia lekarska lub prywatna instytucja. Ponadto w czasie trwania akcji będziemy publikować artykuły pokazujące co jeszcze możemy zmienić w naszej rzeczywistości. Przeprowadzimy również badania na ten temat.

Akcja zakończy się piknikiem rodzinnym na przełomie lipca i sierpnia oraz publikacją raportu o przyjazności naszego miasta.

Zachęcamy do współpracy wszystkie firmy i instytucje oraz wolontariuszy.

Kontakt – koordynator akcji Miasto Przyjazne Rodzicom Magdalena Flieger, tel. 0 607 670 343,

Autorka: Magdalena Flieger

 

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments