1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Kampanie
  6. »
  7. Hotel przyjazny matce i dziecku

Hotel przyjazny matce i dziecku

dziecko

Od lat na polskim rynku nie ma oferty dla ważnej grupy klientów – rodzin z dziećmi. W hotelach brak jest bezpiecznych oraz przyjaznych miejsc zabaw, brakuje dziecięcego sprzętu oraz pokoi z zabezpieczeniami.

fotokarty

Każdy rodzic wie, ile rzeczy należy zabrać podróżując z dzieckiem – my chcemy to zmienić. Obserwując rynek hotelowy w Polsce można odnieść wrażenie, że tylko nieliczne obiekty dostrzegają segment rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży. Akcja Hotel przyjazny matce i dziecku ma to zmienić.

Cel akcji  jest dostosowanie warunków panujących w hotelach i pensjonatach do przyjęcia kobiety ciężarnej oraz rodzin z dziećmi, stworzenie wyjątkowej atmosfery w hotelu oraz szczególnego podejścia personelu hotelowego do rodzin z dziećmi i kobiet ciężarnych.

Akcja ma na celu zorganizowanie w hotelach bezpiecznych, interesujących i rozwojowych miejsc do zabaw z dziećmi oraz dostosowanie warunków, panujących w pokojach hotelowych do przybywania matki z noworodkiem lub małym dzieckiem. Zamiarem akcji  jest pokazanie takich miejsc noclegowych w Polsce, w których przyszłe matki oraz rodziny z dziećmi będą się czuły komfortowo, spokojnie i bezpiecznie. Jednym z rezultatów kampanii jest stworzenie nowej kategorii hoteli w Polsce: HOTEL RODZINNY, rozumiany jako miejsce przyjazne i spełniające określone standardy dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments