Babski Dzień – targi dla kobiet

Babski Dzień – to wydarzenie kierowane do wszystkich kobiet, które nie boją się zmian, lubią nowości i chcą miło spędzić czas. Gościem specjalnym targów będzie Łukasz Zagrobelny.

Tego dnia będziecie mogły spotkać się też z Darią Widawską, Joanną Brodzik, Małgorzatą Lipmann, Olgą Bończyk, Grzegorzem Łapanowskim, Katarzyną Miller i Joseph’em Seeletso.

Jak będzie wyglądał Babski Dzień na Torwarze?

Przestrzeń Torwaru zostanie podzielona na kilka stref tematycznych.

Strefa medyczna

Tu będzie można wykonać USG piersi, zrobić badania profilaktyczne, zbadać znamiona, a także skonsultować się z fizjoterapeutą oraz specjalistą w dziedzinie medycyny estetycznej

Strefa urody

Eksperci pomogą Wam dobrać fryzurę oraz sprawdzą kondycję włosów. Będzie też można podpatrzeć jakie triki w makijażu stosują wizażyści.

Strefa eko oraz strefa hipoalergiczna.

Tutaj każda z Was będzie mogła zapoznać się z produktami eko, a także porozmawiać o holistycznym podejściu do swojego ciała.

W Strefie hipoalergicznej będzie można dowiedzieć się czym jest alergia i jak budować odporność organizmu. Na pytania odpowiedzą wysokiej klasy specjaliści.

Strefa modowa

W części showroomu swoje kolekcje pokażą projektanci, którzy mają nietuzinkową ofertę dla swoich klientów. Odbędzie się też pokaz kolekcji Doroty Goldpoint, który z pewnością zachęci Was do wiosennych zakupów. W Strefie bielizny spotkacie wystawców, którzy nie tylko pokażą trendy, ale też doradzą jak dobrać najlepszy biustonosz, również sportowy.

Strefa Fit

W strefie tej  j będzie można zrobić analizę składu ciała, porozmawiać z trenerami osobistymi oraz skonsultować się z dietetykiem.

Strefia gotowania

Przez cały dzień będą się odbywały warsztaty kulinarne. Będzie okazja, żeby podejrzeć przy pracy znanych kucharzy oraz dowiedzieć się jak dobierać wino do potraw.

Zobacz:  Tydzień Bliskości w Klubie Kuźnia

Organizatorzy przygotowali też Strefę klimatów Indii. Tam za sprawą ubiorów, egzotycznych potraw, zdjęć i opowieści podróżników na chwilę będzie się można przenieść na Daleki Wschód. Będziecie też mogły wykonać tatuaż z henny, zobaczyć jak wiąże się sari, dowiedzieć się co to jest bindi, a także poznać urodowe sekrety hinduskich kobiet.

babski-dzien_2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments