1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Książki
  6. »
  7. „Bajka” Weronika Madryas

„Bajka” Weronika Madryas

„Bajka” to opowieść o miłości, dla której największą przeszkodę stanowią sami bohaterowie. Studium dojrzewania, cierpliwości i wytrwałości w podążaniu za własnym przeznaczeniem.

On, beztroski i młodzieńczo uroczy i ona, marzycielska i eteryczna, nie potrafią kochać po dorosłemu. Wybrańcy, którzy nie doceniają zaszczytu, jakiego dostąpili dzięki łaskawości losu. Wiktoria i Jerzy muszą przejść strefę cienia, by docenić i pojąć wartość uczucia, którym pewnego dnia zostali obdarowani, i przez które wszystko jest inaczej.
Bajka to również historia zaniechania i grzechów, wobec których serce się rozczarowuje i zamiera.

Komu poczytać Bajkę? Komu dedykować? Wszystkim, którzy wierzą, że wewnętrzna przemiana jest możliwa i bywa konieczna po to, by ocalić samego siebie. To również książka dla poszukujących, by, pomimo trudności, nie ustawali w dążeniu do odnalezienia istoty swej duchowej wędrówki. Dla wątpiących, by zaufali, że bajka może się ziścić. I wreszcie Bajka to historia dla każdej Śpiącej Królewny i Piotrusia Pana, by ocknęli się, gdy miłość zapuka do sieni ich serc…

To także próba polemiki z przekonaniem o nieskończonej odporności miłości na przemijanie, nieubłagany upływ czasu. „Inspiracją do napisania Bajki była rozmowa z Pawłem Delągiem, kiedy to sprowokował mnie do rozważań o losach pary, która, po dziesięciu latach rozłąki, spotyka się nieoczekiwanie na moskiewskim lotnisku. Opowiedziana w Bajce historia to efekt mojej wędrówki po ścieżkach i zaułkach wyobraźni, wspomagana własną intuicją i doświadczeniem, a także dyskretnymi wskazówkami Pawła”

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments