1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Wydarzenia
  6. »
  7. Radosna Mama Radosne Dziecko w Auchan Komorniki

Radosna Mama Radosne Dziecko w Auchan Komorniki

Z okazji 11-stych urodzin Auchan Komorniki w dniach 15 – 16 września 2012 zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu „Radosna Mama, Radosne Dziecko” w Centrum Handlowe Auchan Komorniki. Wydarzenie zostanie podzielone na 3 strefy:

Strefa maluszka
W ramach tej strefy odbędą się spotkania z: doradcą laktacyjnym, psychologiem, dietetykiem. Zostanie zaprezentowana oferta szkół rodzenia. Będzie można zasięgnąć porad specjalistów,  a także  obejrzeć atrakcyjne  pokazy min. chustonoszenia.

Strefa przedszkolaka
Zaprezentowana zostanie oferta placówek edukacyjnych, dostawców usług dla najmłodszych, będą kąciki plastyczne, gry, zabawy z nagrodami i pokazy. Dla najmłodszych zostaną przygotowane liczne atrakcje min. możliwość przebrania się za postać z bajki, które zostanie uwiecznione pamiątkowym zdjęciem, pokazy młodego naukowca. Dzieci będą mogły również bawić się chustą Klanzy, zaprogramować  robota z klocków Lego, stworzyć własną biżuterię oraz poznać świat kultury orientalnej.

Strefa mamy
Do uczestnictwa w tej strefie zaproszone zostały firmy nakierowane na pielęgnację urody. W ramach swojej obecności kobiety będą miały możliwość skorzystania: z bezpłatnego makijażu,  konsultacji wizażystek, analizy kolorystycznej. Poza tym będzie możliwość przeprowadzenia konsultacji dietetycznej i dokonać pomiaru tkanki tłuszczowej i zatrzymanej wody metabolicznej. Dla trzech wybranych uczestniczek przeprowadzona zostanie metamorfoza ze stylistą od wizerunku. Do wygrania będą bony na darmowe zabiegi.

Jesteś mamą? Chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie? Przyślij do nas swoje zdjęcie i wygraj metamorfozę z Auchan Komorniki! Zasady są proste: Przyślij na adres metamorfozakomorniki@poczta.fm swoje aktualne zdjęcie wraz z imieniem i nazwiskiem. W komentarzu uzasadnij, dlaczego chcesz się zmienić. Uwaga, w konkursie biorą udział tylko mamy. Wiek nie gra roli! Na wasze maile i komentarze czekamy do 13 września 2012 r. do godziny 18:00.  Spośród nich, jury wybierze trzy najciekawsze zgłoszenia. Werdykt ogłosimy o godzinie 19:00 i od razu poinformujemy o tym zwycięzców. Kolejnym etapem jest metamorfoza w Auchan Komorniki realizowana w dniu 16 września 2012 r. w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. W nagrodę nasze laureatki przejdą profesjonalną metamorfozę.Obejmie ona współpracę ze stylistą, dobór fryzury, makijaż, dobór stroju.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments