Testuj z nami pieluchy Pampers!

Jeśli jesteś mamą dziecka, które nosi pieluszki rozmiar 3 (4-9kg) albo 4+ (9-20kg), jeśli Twoja pociecha jest ruchliwa, aktywna, ciekawa świata, dołącz do wielkiego testowania pieluch Pampers już dziś!

Witam, oto mamy, które przetestują Pampersy i chusteczki Baby-Fresh. Serdecznie gratulujemy!

1.    Renata Wojtysiak- mama Natalii
2.    Agnieszka Merklinger- mama Jagody
3.    Marta wróbel- mama Patryka
4.    Marta Gawłowska – mama Dominisi
5.    Beata Kindalska- mama synka Wyczynowca;)

Wysiłki najmłodszych w pokonywaniu codziennych wyzwań dorównują determinacji najlepszych lekkoatletów. Z myślą o małych sportowcach eksperci Pampers stworzyli doskonale dopasowane pieluszki Pampers Active Baby, które zapewniając swobodę ruchów, pomagają maluszkom bawić się najlepiej jak to tylko możliwe.

Baby-shower i marka Pampers poszukują 5.mam, które przetestują pieluchy Pampers oraz chusteczki Baby Fresh i podzielą się ze światem swoją opinią i swoimi wrażeniami.

Jeśli to właśnie Ty chcesz zostać mamą testującą, prześlij nam zdjęcie swojej pociechy w ruchu- raczkującej, biegającej, chodzącej. Autorki najfajniejszych fotografii przetestują Pampersy i chusteczki Baby-Fresh. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 11. września 2012.

Zdjęcia wysyłajcie na adres redakcja@baby-shower.pl, w tytule wiadomości wpisując „Testujemy Pampersy”. Waga max. zdjęcia 500kb.

pampers2 pampers3

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca  zgłoszenie na konkurs  wyraża zgodę na otrzymywanie  newslettera portalu. Każdy osoba ma możliwość wypisania się w każdej chwili z otrzymywania newslettera. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

Jeden komentarz

  1. Pieluszki bardzo dobre, ale też bardzo drogie, nie każdego na nie stać. Ja używam pieluszek Bambino Baby love i jestem z nich bardzo zadowolona . A koszt to połowa ceny pampersa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *