1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Bajkomat – czyli rewolucja w świecie bajek

Bajkomat – czyli rewolucja w świecie bajek

bajkomat

W serwisie JakSieBawic.pl ruszył Bajkomat – wyjątkowy interaktywny projekt, pozwalający na samodzielne tworzenie unikalnych, rodzinnych bajek, które można następnie wydrukować w formie ilustrowanej książeczki.

Bajkomat wyposażony został we wszystko, co potrzebne do tworzenia ciekawych bajek: wciągające historie, plejadę barwnych postaci, mądre przesłania, zabawne powiedzonka i wspaniałe kolorowe ilustracje. Komponując własną bajkę z gotowych elementów możemy nadać głównemu bohaterowi imię naszego dziecka, a także decydować o rozwoju akcji i zakończeniu. W ten sposób nasza rodzinna bajka będzie niepowtarzalna.  

Jak działa Bajkomat?

To proste. Należy zalogować się w serwisie JakSieBawic.pl; następnie w Bajkomacie oznaczamy przedział wiekowy, dla którego przeznaczona ma być bajka, wybieramy historię oraz wpisujemy imię dziecka, które zostanie głównym bohaterem. Teraz możemy wspólnie z dzieckiem decydować, jak potoczą się losy postaci – do wyboru mamy kilka scenariuszy. Gdy bajka będzie gotowa – warto ją wydrukować, uzyskując wygodną książeczkę z pięknymi ilustracjami i kolorowankami. Bajkę wraz z ilustracjami można także przesłać mailem rodzinie i znajomym.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments