Bezpłatne spotkanie dla kobiet w ciąży w Rzeszowie

Już 9 i 10 października zapraszamy wszystkie kobiety w ciąży do siedziby Wydawnictwa przy ul. Litewskiej 10 w Rzeszowie na trzecie już „Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ”. Hasłem przewodnim wydarzenia będzie „Ciąża, poród, Po porodzie”.

Porozmawiamy o zdrowiu zarówno w okresie ciąży, jak i połogu. Zwrócimy uwagę na najważniejsze aspekty dotyczące zapobiegania i przezwyciężania chorób. Poruszymy również temat zdrowia dziecka, szczepień obowiązkowych i zalecanych oraz przedstawimy najczęstsze zagrożenia czyhające na zdrowie najmłodszych. Na pytania odpowiadać będą wyjątkowi eksperci: ginekolog, pediatra, stomatolog i położna.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie organizujemy dwa identyczne spotkania. Uczestnicy mają możliwość wybrać jedną z dat: 9 lub 10 października. Jedna osoba może zarejestrować się i przyjść wyłącznie na jedno spotkanie.

Atrakcje:

  • Pakiet startowy o wartości 50 zł dla każdej Uczestniczki w ciąży: kosmetyki, akcesoria dla dzieci, poradniki, kupony rabatowe do najlepszych sklepów branżowych jak również atrakcyjne upominki dla osób towarzyszących.
  • Konkursy, quizy i zabawy – przy odrobienie szczęścia mama i tata będą mieli szansę na wygranie bardzo cennych nagród.
  • Bezpośredni kontakt ze specjalistami – odpowiedzą na każde, nawet najbardziej intymne pytanie, które będzie można zadać również anonimowo.
  • Smaczne przekąski – po trzech wspólnie spędzonych godzinach nikt nie wyjdzie od nas głodny.

Liczba miejsc jest ograniczona więc należy jak najszybciej zarejestrować się na stronie www.dobra-mama.pl/spotkanie/

pazdziernik dobra mama2

Zobacz:  Biennale Sztuki dla Dziecka w Poznaniu
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments