1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Biznesmamy łączą siły

Biznesmamy łączą siły

biznes mama

W Internecie pojawiło się forum dla przedsiębiorczych mam. Z reakcji pierwszych użytkowniczek wynika, że wiele dziewczyn czekało właśnie na takie miejsce.

To forum dla mam, które podjęły decyzję o tym, że ich dziecko jest ważniejsze od pracy na etat. Równocześnie jednak nie chcą pozostać bierne i licząc na swoją przedsiębiorczość próbują rozkręcać swoje „domowe biznesy”

Forum  biznesmamy.pl to miejsce , w którym biznesmamy mogą spotkać się, porozmawiać, wymieniać myśli, spostrzeżenia, pomagać i wspierać się na wzajem. Forum powstało z myślą o wszystkich kobietach, które starają się zarobić dodatkowe pieniądze do domowego budżetu, wykorzystując w tym celu swoje talenty, kreatywność i pasje. Nie ważne jak duże są te pieniądze, liczy się fakt, że podejmują takie kroki. 

Bycie mamą to jeden z najpiękniejszych, ale też najtrudniejszych i najgorzej opłacanych zawodów świata. Tym ciężej jest pracować na dwa etaty. Oprócz dodatkowych pieniędzy, bycie biznesmamą daje jeszcze jedną bardzo ważną korzyść – satysfakcję! Udowodnienie sobie i innym, że jest się kimś więcej niż zazwyczaj mało docenianą i zerowo opłacaną pomocą domową. Bycie biznesmamą pozwala na powrót do dawnych marzeń i pasji… o których zapominamy, gdy pojawia się dziecko.

W zachodnim Internecie istnieje wyodrębniona grupa społeczna – WAHM (Working at home moms), która ma swoje fora, organizacje i co najważniejsze, jest zauważana przez pracodawców. W Polsce ta sytuacja dopiero raczkuje, ale tego typu forum ma szansę to zmienić. Łatwo zobaczyć jak liczną grupę stanowią mamy, które nie chcą oddawać swoich dzieci do żłobków i nie chcą rozstawać się z nimi za wcześnie, a za to chcą mieć własne życie zawodowe, które da im dodatkową satysfakcję.

Na forum od funkcjonuje specjalny system rotacji banerów. Każda z użytkowniczek może za darmo umieścić tam reklamę swojego biznesu.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments