1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Być dzieckiem jest pięknie!

Być dzieckiem jest pięknie!

marmolade

Marmolade to pierwszy polski luksusowy magazyn dla rodziców. Pełna i wyczerpująca odpowiedź na najwyższy od 10 lat wskaźnik urodzeńw Polsce. Projekt zakłada dotarcie do rodziców –trendseterów, dla którychdziecko to bodziec do rozwoju i samorealizacji, kolejny etap dojrzewania,w którym miłość rodzicielska kształtuje świadomość odpowiedzialności za najważniejszą osobę na świecie.

Pismo dla tych, którzy decydując się napowiększenie rodziny postanowili dostosować swój styl życia i otoczenie donowych warunków i wymagań, jakie stawia przed nimi najmłodszy członekrodziny.

To także nieskażone rutyną spojrzenie na świat małym, bystrymokiem, które z wrodzoną niewinnością obserwuje otoczenie, dokonującwyborów za pośrednictwem jedynych zaufanych nauczycieli – rodziców. Ponad 400 tys. Dzieci urodziło się w Polsce w 2007 roku.To najlepszy wynik od dziesięciu lat. Kolejne rekordybędziemy odnotowywać regularnie co 12 miesięcy doroku 2015.

Dziś rodzice decydują się na potomka dopierowtedy, gdy czują się naprawdę bezpieczne.Moda na rodzenie dzieci ogarnia całą Europę. Rodzicielstwo jest dziś trendy…

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ala
Ala
15 lat temu

Marmolade
Jestem zachwycona nowym magazynem! Kupiłam drugi numer w Empiku, pięknę zdjęcia, sesje… znalazłam kilka ciekawych artykułów! Polecam Marmolade!