1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Kampanie
  6. »
  7. Charytatywne karty świąteczne

Charytatywne karty świąteczne

W tym roku Instytut Matki i Dziecka organizuje akcję świątecznych kart charytatywnych, aby pozyskać fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu do intensywnej opieki dla małych dzieci.

 

Kolekcja kart charytatywnych powstała z myślą o Instytucie Matki i Dziecka i jego najmniejszych pacjentach. Została zaprojektowana przez Jolantę Karwowską, stylistkę firmy Belvedere. Zakup każdej karty to „cegiełka” na zakup stanowiska intensywnej terapii.

Karty wyróżniają się nie tylko grafiką, ale także nowoczesnymi technikami zdobienia i wykonaniem ze szlachetnych papierów z Verony. Każda karta może zostać wysoce spersonalizowana na życzenie zamawiającego.

Firmy, zamawiające minimum 500 kart, otrzymają Certyfikat Darczyńcy Instytutu Matki i Dziecka.

„Pragniemy stworzyć naszym pacjentom jak najlepsze warunki leczenia. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji uda nam się zakupić nowy sprzęt niezbędny do ratowania życia. W podstawowy skład stanowiska intensywnej opieki wchodzą: inkubator, respirator, monitor, pulsometr i pompy infuzyjne. Jest to koszt minimum 100 tyś. zł. Nie ukrywam, że będzie to możliwe w dużej mierze dzięki firmom, które zdecydują się w tym roku zakupić karty świąteczne Instytutu Matki i Dziecka. ” – mówi Sławomir Janus, Dyrektor Instytutu Matki i Dziecka.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments