Delikatna i naturalna pielęgnacja skóry dzieci

Dzieci wiedzą, co to znaczy dobra zabawa i radość. Wesoły śmiech, świat pełen kolorów i beztroski czas to najlepsi towarzysze słodkiego dzieciństwa. A wśród wszystkich barw dla dziewczynek i chłopców, najsłodszy i pełen dobrej energii jest fiolet. Dlatego czarne opakowania serii mydeł do rąk i żeli pod prysznic dla dzieci YOPE zastąpiliśmy fioletowymi butelkami. Dzieciaki zadowolone, a my jeszcze bardziej, bo fioletowe opakowania o wiele lepiej niż czarne poddają się recyklingowi i są bardziej przyjazne dla środowiska. Naturalnie dostarczamy radość i wspólną zabawę!
WOW czystość! Każde dziecko wie, jak ważna jest higiena!

Dla delikatnej skóry maluchów mamy łagodne, naturalne i bezpieczne mydła do rąk i żele pod prysznic, które zamieniają codzienną pielęgnację w kolejną okazję do uciechy i przyjemnej nauki. A że dobrych nawyków najlepiej uczyć od najmłodszych lat, stworzyliśmy specjalny Płyn do higieny intymnej dla dzieci powyżej 3. roku życia o fizjologicznym pH. Jest bezzapachowy by zminimalizować ryzyko jakichkolwiek podrażnień. Receptura oparta prawie w 100% na składnikach naturalnych to unikatowa mieszanka m. in. naturalnych prebiotyków, fermentowanej wody ryżowej i kwasu mlekowego, która ochroni przed nieprzyjemnym swędzeniem i szczypaniem. Po prostu WOW! Dbanie o siebie jest dziecinnie proste z YOPE. I dzieci doskonale to wiedzą!

WOW eksperci! Pogadanki YOPE x ŁADNEBEBE

Pielęgnacja to idealny pretekst do ważnych rozmów: o ciele, dojrzewaniu i samoakceptacji. I choć sami jesteśmy rodzicami, doskonale wiemy, że czasami trudno jest nam, dorosłym podjąć ten temat. Jak rozmawiać ze swoimi dziećmi o sprawach intymnych i jak uniknąć tematów tabu? Na te i inne nurtujące rodziców pytania odpowiemy podczas Pogadanek live YOPE x ŁADNEBEBE, do których zaprosiliśmy ekspertów: psychologa i ginekologa dziecięcego, z którymi rozmawiać będzie Karolina Kuklińska – Kosowicz – pełnoetatowa mama dwóch córek oraz Paulina Filipowicz, redaktor naczelna Ładnebebe. Na pierwszą pogadankę zapraszamy już 3 września! Szczegóły już wkrótce na ladnebebe.pl, @YOPE_soap i @ladnebebe

Zobacz:  Elastyczne buty dla dzieci - czym powinny się wyróżniać?
zele do rak dla dzieci yope

WOW fantazja! ZUZA KRAJEWSKA X YOPE

Dziecięca radość i urok beztroskich chwil mają niezwykłą energię. Szczególnie, gdy za obiektywem stanęła po raz kolejny Zuza Krajewska. Na pełną radości sesję zdjęciową Karolina Kuklińska-Kosowicz zaprosiła inne mamy: Kamilę Szczawińską, Justynę Kosmalę i Małgorzatę Vasinę wraz z dzieciakami. Zobaczcie ją koniecznie i poczujcie pełną miłości bliskość i bezgraniczne szczęście z dziecięcych lat. Wśród zdjęć znajdziecie też rysunki dzieciaków z Akademii Sztuk Dziecięcych w Warszawie. Oddaliśmy im głos i poprosiliśmy je o narysowanie stworków z etykiet naszych produktów. Efekty ich pracy przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!
Wyjątkowe fotografie Zuzy Krajewskiej dla YOPE i rysunki dzieci są dostępne do pobrania tu .

zele do kapieli dla dzieci
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments