Diagnostyka dla twojej ciąży w Krakowie

Ogólnopolska akcja społeczno-medialna „Diagnostyka dla Twojej ciąży” to projekt skierowany do wszystkich przyszłych mam.

Ma na celu uświadomienie, jak ważne są badania diagnostyczne zarówno dla kobiety, jak i dla dziecka, na każdym etapie jego rozwoju. Podczas listopadowego spotkania w Krakowie odbędą się rozmowy z wybitnymi specjalistami: mgr Danutą Kozłowską – kierownikiem Centralnego Laboratorium DIAGNOSTYKI w Krakowie, prof. dr hab. Marcinem Majką – przewodniczącym Rady Naukowej Banku Komórek Macierzystych DIAGNOSTYKA, lek. med. Piotrem Michalskim – lekarzem Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym “Ujastek” oraz lek. med. Pawłem Orłowskim – reprezentantem Szkoły Rodzenia przy Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym “Ujastek”.

Eksperci będą zachęcać wszystkie uczestniczki akcji do regularnego badania się, a także odpowiedzą na nurtujące pytania. Na każdą mamę będzie czekała niespodzianka.
W programie dodatkowe atrakcje: pokaz chustonoszenia, porady instruktora fitness, losowanie atrakcyjnych nagród wśród uczestniczek. Na najbliższe spotkanie zapraszamy 22 listopada do Krakowa, do hotelu „Galaxy” (ul. Gęsia 22a) o godz. 17. 30. Wstęp otwarty i bezpłatny

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie www.bezpiecznaciaza.pl

Projekt „Diagnostyka dla Twojej ciąży” jest prowadzony od 2008 roku, spotkania odbyły się już w: Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdyni, Białymstoku, Bielsku-Białej, Lublinie, Rzeszowie oraz Stalowej Woli. Akcja budzi zainteresowanie mediów, placówek służących kobietom w ciąży, a przede wszystkim cieszy się wzrastającym zaufaniem przyszłych mam – każde spotkanie gromadzi ponad 200 osób.

DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych, która oferuje ponad 2000 rodzajów testów laboratoryjnych. W całej Polsce posiada ponad 200 placówek, dostosowanych także do potrzeb dzieci i osób niepełnosprawnych.

 

diagnostyka krakow2

Zobacz:  Andrzejkowa impreza w restauracji Dellusso
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments