Diagnostyka dla Twojej ciąży w Stalowej Woli

Po sukcesie akcji „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” w dziesięciu miastach Polski, przyszła kolej na Stalową Wolę.

Już po raz jedenasty lekarze specjaliści przekonywać będą, jak ważna w czasie ciąży jest stała kontrola diagnostyczna. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, dla których nieobojętna jest troska o własne zdrowie w tym wyjątkowym okresie. Kolejne spotkanie z cyklu „DIAGNOSTYKA dla Twojej ciąży” odbędzie się:

1. marca 2012 roku w Stalowej Woli w Hotelu Sezam  przyul. Komisji Edukacji Narodowej 51. Spotkanie rozpocznie się o  godz.18:00

„Dotychczasowe edycje cieszyły się ogromną popularnością. Z akcji skorzystało już ponad dwa tysiące  kobiet. Ze spotkania wyszły bogatsze o konkretną wiedzę z zakresu profilaktyki diagnostycznej i roli, jaką odgrywa ona w czasie oczekiwania na dziecko.” – opowiada organizator spotkania, dyrektor marketingu Grzegorz Polus z Diagnostyki. „Idea cyklu ma istotny wymiar społeczny; uważam więc, że warto takie  działania  kontynuować.” – dodaje.

Już tradycją stało się zapraszanie wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa oraz diagnostyki, którzy chętnie podzielą się z zebranymi Paniami fachową wiedzą i poradami medycznymi. Tym razem na pytania uczestniczek odpowiadać będzie znany ginekolog i położnik dr med. Tomasz Adamczyk oraz mgr Renata Warzyńska-Kuncio, specjalista II-go stopnia z diagnostyki laboratoryjnej. Wiemy, jak wiele wątpliwości i stresu przeżywają wszystkie Panie spodziewające się dziecka. Mamy więc nadzieję, że wiedza wyniesiona z tego spotkania okaże się bardzo pomocna i doda pewności oraz poczucia bezpieczeństwa każdej przyszłej mamie. Zapewniamy rzetelne materiały medyczne,  a zaproszeni eksperci z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania. Na dotychczasowych spotkaniach poruszana  była m.in. tematyka niepłodności męskiej i żeńskiej, cukrzycy ciążowej, skutki niedoboru jodu w czasie ciąży, czy wpływ infekcji na prenatalny rozwój dziecka.

Gwarantujemy przyjemną atmosferę oraz dodatkowe atrakcje: porady Pań ze szkoły rodzenia, pokaz chust do noszenia niemowląt, prezentację mody ciążowej i wiele innych. Na uczestniczki będą czekały również atrakcyjne upominki oraz drobny poczęstunek.A wszystko po to, aby w doskonałej atmosferze uświadomić przyszłym Mamom znaczenie diagnostyki laboratoryjnej dla ich zdrowia i zdrowia ich przyszłych pociech.
SPOTKANIE MA CHARAKTER OTWARTY I JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE!

Zobacz:  Spotkanie Mam w Powsinie

Zapraszamy wszystkie Panie ze Stalowej Woli i okolic!

Więcej o akcji na stronie: bezpiecznaciaza.diag.pl

diagnistyka123

diagnostyka132

 

 

 

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments