Dni Rodzinne Prudential po raz pierwszy we Wrocławiu

Po sukcesie Dni Rodzinnych w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście, przyszedł czas na Wrocław! ZwalczNude.pl ma przyjemność zaprosić wszystkie wrocławskie rodziny do wspólnej zabawy podczas pierwszej edycji Wrocławskich Dni Rodzinnych Prudential. W ten wyjątkowy weekend miasto i jego okolice zmienią się w miejsce pełne niesamowitych przygód z licznymi atrakcjami dla całych rodzin. Wszystko po to, aby pokazać rodzicom i dzieciom bogatą ofertę przyjaznych, dedykowanym specjalnie dla nich miejsc we Wrocławiu.

Logistyka wydarzenia przypomina Noc Muzeów. Podczas weekendu, od piątku do niedzieli, organizowanych jest mnóstwo darmowych wydarzeń takich jak warsztaty, pokazy czy przedstawienia, a to wszystko ku radości dzieci i ich rodziców. Do udziału w projekcie zaproszone są liczne wrocławskie instytucje, organizacje pozarządowe oraz firmy, z którymi ZwalczNude.pl tworzy wyjątkowy, trzydniowy program gier, zabaw i innych atrakcji dla najmłodszych. Każdy wrocławski punkt, kierujący swoją ofertę do rodziny, może zostać Partnerem wydarzenia. Różnorodność zajęć jest ogromna, a wszystkie atrakcje w ten wyjątkowy weekend są darmowe. Każdy w programie znajdzie coś dla siebie. Podczas Dni Rodzinnych w Warszawie, Poznaniu i Trójmieście największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty językowe, robotyka i eksperymenty, warsztaty artystyczne, zajęcia kulinarne oraz taneczne. Organizatorzy nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, co najbardziej przypadnie do gustu wrocławianom.

Zwieńczeniem Wrocławskich Dni Rodzinnych Prudential będzie Wrocławski Piknik Rodzinny Prudential, który odbędzie się 22 maja w godzinach 11:00-15:00 w ulubionym, spacerowym miejscu wrocławian – na Pergoli przy Hali Stulecia. Podczas pikniku na rodziny czekać będą niepowtarzalne, kolorowe atrakcje – m.in. będzie okazja zrobić sobie zabawne zdjęcia w darmowej fotobudce oraz wziąć udział w wielu warsztatach, animacjach i konkursach! Naszych młodszych milusińskich zaprosimy na spotkanie z Misiem Lubisiem, starszych m.in. na spotkanie z bohaterami edukacji finansowej Cha-Ching. Piknik odwiedzi ambasadorka programu – Pani Daria Widawska.

Zobacz:  III edycja Targów dla mamy i dziecka Mamaville

W ramach Wrocławskich Dni Rodzinnych Prudential odbywa się również Plebiscyt Statuetki Wrocławskiej Rodzinki Prudential. Jest to konkurs na najwspanialsze rodzinne punkty we Wrocławiu. Od końca kwietnia mieszkańcy Wrocławia będą mogli zagłosować na ich ulubione, rodzinne miejsca. To oni wraz ze swoimi pociechami zdecydują, które ze zgłoszonych miejsc zasługują na wyróżnienie. Zwycięzca nagrody Grand Prix otrzyma kampanię promocyjną w największych mediach parentingowych.

Wszystkie organizowane w ramach Dni Rodzinnych Prudential wydarzenia objęte są Patronatem Honorowym Rzecznika Praw Dziecka. Zapisy we Wrocławiu ruszą pod koniec kwietnia 2016.

Więcej informacji znajdziecie na: www.dnirodzinne.pl

dni-rodzinne-wroclaw-2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments