Targi Dobra Mama Days!

Wydawca dwumiesięcznika „DOBRA MAMA” i organizator warsztatów dla kobiet w ciąży „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”, objętych honorowym patronatem
Prezydenta Miasta Rzeszowa, zaprasza na największe na Podkarpaciu targi dla kobiet w ciąży i rodziców z dziećmi. Targi odbędą się w dniach 23-24 kwietnia 2016 r., w godzinach 10:00-17:00 w Hotelu Rzeszów.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży ciążowej i dziecięcej, organizując szkolenia dla młodych rodziców, mając na koncie kilkadziesiąt patronatów
największych eventów i targów parentingowych w kraju, znając doskonale potrzeby rynku, zwłaszcza na Podkarpaciu, pragniemy zapewnić rodzicom z Rzeszowa i okolic dostęp do szerokiej oferty firm branży parentingowej. W programie targów zaplanowaliśmy m.in. prezentacje produktów dla mamy i dziecka, przedstawienie nowości branży parentingowej z całej Polski, konsultacje z doświadczonymi ekspertami, akcje rabatowe, niespodzianki dla odwiedzających oraz zabawy dla najmłodszych.

Największą atrakcją wydarzenia będzie 10. edycja bardzo cenionych przez rodziców warsztatów „Spotkania z DOBRĄ MAMĄ”, które odbędą się 23 kwietnia (sobota) o godz. 14:00. Podczas ubiegłych edycji w szkoleniu wzięło udział tysiące rodziców, co utwierdza nas w przekonaniu, że tego typu inicjatywa jest w regionie bardzo potrzebna. Uczestnicy spotkania mogą liczyć na merytoryczne wykłady ekspertów, konsultacje z lekarzami i położnymi czy w końcu konkursy, w których do wygrania będzie wiele cennych nagród, a wśród nich wózek 2 w 1.

Liczba miejsc na „Spotkanie z DOBRĄ MAMĄ” jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisania się jak najszybciej. Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem http://dobra-mama.pl/spotkanie/rejestracja/formularz.

Patronat medialny nad targami objęły: TVP3 Rzeszów, TV Obiektyw, Polskie Radio Rzeszów, Radio VIA, „PRO ZDROWIE”, „Day&Night”, „Super Nowości”, Baby-shower.pl, Czasdzieci.pl, Miastodzieci.pl, Mamaklub.pl.

Więcej szczegółów na stronie: www.dobra-mama.pl/targi

plakat-mama-days

Zobacz:  Targi dla Mamy i Dziecka Mamaville - wiosenna edycja
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments