Dzienniczek Ciąży – must have każdej przyszłej mamy

Ciąża to wspaniały okres dla przyszłej mamy oraz jej otoczenia. Wyczekiwanie na badanie USG, pierwsze ruchy dziecka, obserwacja rosnącego brzuszka.

Oprócz wielkich oczekiwań i radości, ciąża jest również czasem ogromnych zmian w sposobie odżywiania i stylu życia. Przyszła mama musi pamiętać o terminach wizyt u lekarza oraz wykonywać badania w określonym czasie. Naprzeciw jej oczekiwaniom powstał Dzienniczek Ciąży. Został zaprojektowany na bazie doświadczeń kilkuset przyszłych mam, a także położnej.

Dzienniczek ciąży dla mamy – sposób na dobrą organizację

Ciąża to czas, który wymaga od kobiety odpowiedzialności i dobrej organizacji. To pierwsza lekcja dbania nie tylko o siebie, ale i o nowe życie. Stąd by ułatwić zapamiętanie dat wizyt u lekarza, terminów badań, czy też spotkań w szkole rodzenia, powstał Dzienniczek Ciąży. To w nim przyszła mama zapisze także wspomnienia takie jak: datę pozytywnego testu ciążowego, datę pierwszych ruchów dziecka oraz własne przemyślenia z tego okresu. Dodatkowo pozna podstawowe skróty wyników badań, skonsultuje dietę i ćwiczenia, a uczestnicząc w zajęciach w szkole rodzenia zapisze sobie terminy spotkań oraz notatki z zajęć. W Dzienniczku Ciąży zanotuje również wspomnienia z porodu i informacje o narodzonym dziecku. A także pierwsze chwile z maluszkiem.

Ponadto w Dzienniczku znajdą strony z:

  • Tłumaczeniem skrótów z badania USG w ciąży;
  • Tabelką z rozpisanymi badaniami w ciąży;
  • Radami od położnej;
  • Listą rzeczy do szpitala (dla mamy i dziecka.

Dzienniczek z e-bookiem

Dodatkowym atutem Dzienniczka Ciąży jest dodatek w postaci e-booka. Omówione są w nim różne sposoby na złagodzenie bólu porodowego oraz przebiegu porodu. Poradnik ten został wzbogacony zabawnymi ilustracjami. Dodatek na temat porodu jest w postaci elektronicznej, do pobrania przez Internet. Szczegóły znajdują się w środku Dzienniczka Ciąży.

Dzienniczek Ciąży został zaprojektowany przez zespół Brioko, marki, która specjalizuje się w tworzeniu notatników dla rodziców. W 2009 i 2010 trzy produkty Brioko zostały nominowane do nagrody SUPER PRODUKT Mam Dziecko. Ilustratorką Dzienniczka Ciąży jest nie tylko grafik, a przede wszystkim mama.

Zobacz:  Stylowa torba dla eleganckiej mamy

Dzienniczek ciąży jest dostępny  w sklepie www.babymama.pl

 

Dzienniczek ciazy Brioko
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
13 lat temu

a gdzie taki dzienniczek idzie dostac ;] bo tez bym taki chciała ;p

Gość
Gość
13 lat temu

Dzienniczek jest rewelacyjny 🙂 Dostałam go od przyjaciółki, cudo, w którym zapisuje wspomnienia z ciąży 🙂 Co czuje i jak wyobrażam sobie przyszłość 🙂 Polecam.
Dobry jest też jako terminarz badań, dla zapominalskich 😉