Event dla Kobiet, które chcą od życia więcej!

19 października 2013, Kobiety z Warszawy, będą miały niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w spotkaniu stworzonym specjalnie dla nich!

Energia, która towarzyszy kobiecym spotkaniom, miała ogromny wpływ na stworzenie projektu, który umożliwiłby Paniom realizację spotkań w dużym gronie i zapewnił szereg atrakcji skierowanych tylko do nich. „Szpilki Fit&Fun!” to już XI edycja spotkania organizowanego przez Szpilki po godzinach, która z edycji na edycję jest na coraz większą skalę, dzięki czemu wachlarz atrakcji jest szeroki i bardzo zróżnicowany.

Najbliższa edycja, dotyczyć będzie zdrowego stylu życia, pełnego pasji, rozwoju i nowych wyzwań, więc w programie przewidziane są wykłady, warsztaty tematyczne, zajęcia fitness i wycieczki po siłowni, a także szereg innych atrakcji pojawiających się regularnie na naszych spotkaniach – styliści wizerunku, targowisko kobiecych biznesów, kącik malucha i wielka loteria na koniec spotkania.

Wydarzenie kierowane jest do Kobiet, które chcą od życia więcej! Jeśli więc pragniesz być pełną życia mamą, żoną, ale przede wszystkich spełnioną i szczęśliwą KOBIETĄ dla samej siebie i robisz wszystko żeby tak było. To świetnie! 🙂 My Ci w tym pomożemy i wesprzemy, żebyś utrzymała taki stan ducha i ciała, a jeśli jesteś na początku drogi zainspirujemy Cię do dalszych zmian! Dzięki nam poznasz Kobiety podobne do Ciebie, dzięki którym wytrwasz w postanowieniach, nabierzesz sił i doświadczysz, że CHCIEĆ znaczy MÓC!

W programie:

 • Wykłady tematyczne – Goście specjalni: Jacek Rozenek i Marcin Panek
 • Warsztaty rozwojowe
 • Zajęcia fitness
 • Wycieczki po siłowni (specjalnie dla Pań!), w tym możliwość wypróbowania maszyn i zrobienia treningu pod okiem eksperta
 • Targowisko Give&Take Women
 • Kulturalna wymiana ubrań i dodatków
 • Porady stylistów wizerunku
 • Porady dietetyków, trenerów osobistych i innych specjalistów!
 • Pamiątkowe zdjęcia
 • Kącik malucha (opieka dla dzieci pow. 2 roku życia)
 • Wielka loteria na koniec spotkania!
Zobacz:  Wybieram Macierzyństwo w Koninie

Lista warsztatów:
11.15-12.00 – Efekt Motyla. Aby żyć pięknie, Aneta Choroszy „Dbać o siebie z uważnością”
12.00-12.45 – www.kingakowalska.pl, Kinga Kowalska „Świadomy oddech esencją życia”
12.45-13.30 – Softway, Anna Kupisz „Życie w spójności – czyli jak zachować równowagę pomiędzy potrzebą wyzwań i zmiany, a harmonią i spokojem”
13.30-14.15 – Klub Równowagi, Ela Lange i Ania Szczypek „Dlaczego diety nie działają? Czyli o tym jak odzyskać równowagę w odżywianiu”
14.15-15.00 – Zmień swoje życie na Lepsze, Kinga Ślużyńska „Jak budować zdrowe i udane relacje z sobą i innymi?”

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem wzięcia udziału w warsztacie, jest wzięcie udziału w wydarzeniu „Szpilki Fit&Fun!” Jedna osoba może wziąć udział w jednym warsztacie, chcemy żeby jak najwięcej osób mogło skorzystać

Gwarantujemy świetną zabawę, dużą dawkę wiedzy i inspiracji! Panie, które znajdą się w pierwszej 50-tce na evencie i które wcześniej się zarejestrują wysyłając e-maila na adres: rejestracja@szpilkipogodzinach.pl otrzymają TORBY NA SZPILKI z prezentami!

Dane kontaktowe i szczegóły:
„Szpilki Fit&Fun!” ed. XI
19.10.2013 r., godz. 11.00-15.30
Fitness Klub Fit&Fun
ul. Wysockiego 51, Warszawa Targówek

Dojazd autobusami linii: 104, 112, 114, 118, 134, 145, 156, 732, przystanek PKP Toruńska można dojechać również  linią kolei miejskiej SKM – S9 – stacja kolejowa Warszawa-Toruńska

ZAPISY: rejestracja@szpilkipogodzinach.pl
Wstęp 30 zł., opłata na miejscu.

szpilki po godzinach 2

partnerzy szpilki

 

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments