Świadoma Mama w Kielcach – kampania dla kobiet w ciąży i młodych mam

Warsztaty chustonoszenia, dieta mamy i dziecka, joga w ciąży, aktywność po porodzie… To tematy, jakie pojawią się podczas bezpłatnych warsztatów „Mama zdrowa i aktywna” organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii Świadoma Mama.
Warsztaty z udziałem ekspertów pod hasłem „Mama zdrowa i aktywna” odbędą się już 25 października w Kielcach! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Mama zdrowia i aktywna
Często wydaje się, że w czasie ciąży najlepiej odpoczywać i nie przemęczać się, a jednak odpowiednia aktywność fizyczna niesie wiele korzyści dla zdrowia mamy i dziecka. Podczas spotkania eksperci opowiedzą, dlaczego warto ćwiczyć w ciąży i jak wrócić do formy po porodzie. Odbędą się także zajęcia pokazowe jogi, będzie okazja do aktywnego udziału w zajęciach.

Ważny element warsztatów to spotkanie z dietetykiem i rozmowa na temat prawidłowego odżywiania w czasie ciąży i karmienia piersią, a także rozszerzania diety dziecka.
Nie zbraknie kwestii dotyczących rozwoju maluszków! Mamy dowiedzą się, czym jest rodzicielstwo bliskości, jak budować więź z dzieckiem, stymulować rozwój maluszka od chwili narodzin. Odbędzie się również warsztat chustonoszenia.

Mama w obiektywie
Stały element naszych spotkań to sesja zdjęciowa uczestniczek w mini-studiu fotograficznym. Będzie z nami fotograf Karolina Gadowska, która wykona mamom pamiątkowe zdjęcia.

Podczas warsztatów uczestniczki będą miały okazję porozmawiać z ekspertami oraz wymienić się swoimi doświadczeniami rodzicielstwa. Spotkania to świetna okazja do poznania innych mam i wymiany doświadczeń!

Każda uczestniczka otrzyma upominkowy pakiet powitalny składający się z produktów – niespodzianek dla mamy i maluszka!

Spotkanie Świadomej Mamy w Kielcach już 25.10.2013 w Hotelu Dal przy ulicy Piotrkowskiej 12.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Zapisy: SwiadomaMama.pl

 

mama dziecko targi 2

Zobacz:  Spotkanie dla ma Wybieram Macierzyństwo w Toruniu
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments