I Legnickie Targi dla Dzieci i Rodziców Dziecięcy Miszmasz

I Legnickie Targi dla Dzieci i Rodziców Dziecięcy Miszmasz kierowane są do rodziców oczekujących potomstwa oraz rodzin z dziećmi w różnym przedziale wiekowym. Celem Targów jest prezentacja najnowszych ofert marek kierowanych do rodzin z dziećmi ale także edukacja i wymiana doświadczeń między rodzicami. Szeroki panel konferencyjny pozwoli na znalezienie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania rodziców oraz najmłodszych uczestników Targów.

I edycja targów odbędzie się w samym sercu Legnicy w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym Letia Business Center.

,,Dziecięcy Miszmasz’’ to pierwsze Legnickie Targi dla Dzieci i Rodziców. Po raz pierwszy pod szklaną kopułą centrum konferencyjnego Letia Business Center zgromadzą się marki cenione przez rodziców i co najważniejsze dzieci. W czasie trwania targów, poza możliwością nabycia niepowtarzalnych produktów niedostępnym na rynku Legnickim, planowany jest szeroki panel edukacyjny dla osób oczekujących potomstwa i rodziców na pełnym etacie. Dla najmłodszych i zarazem najważniejszych uczestników targów przygotowaliśmy wiele ciekawych warsztatów i niezapomnianych atrakcji. Wspólny czas spędzony z naszymi pociechami jest wartością nadrzędną, dlatego zapraszamy do zabawy wszystkich świadomych tej tezy rodziców.

Czas: 13-14 czerwca 2015 r.

Godziny otwarcia: 13 czerwiec 2015 r. 10.00 -18.00
14 czerwiec 2015 r. 10.00- 17.00

Miejsce: Letia Business Center  ul. Rycerska 26, 59-220 Legnica

Więcej informacji rodzice znajdą  na stronie hanaprojekt.pl

Zobacz:  Zaproszenie na Zgrupowanie Małych Pływaków
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments