1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Innowacyjna Technologia Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów dla naszych ubrań!

Innowacyjna Technologia Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów dla naszych ubrań!

Wszyscy chcemy cieszyć się długotrwałą świeżością naszych ubrań. Jednak w dzisiejszym zabieganym świecie jest to niezwykle trudne – na odzieży osiadają wszelkie wonie, z jakimi stykamy się podczas długiego, pracowitego dnia. Jak temu zapobiec? Odpowiedzią jest Innowacyjna Technologia Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów zawarta w produktach Persil Against Bad Odors oraz Silan Fresh Control.

Nowe żele i kapsułki Persil Against Bad Odors zostały stworzone specjalnie z myślą o osobach aktywnych. Opierają się na zaawansowanej technologii AntiOdor, która zwalcza brzydkie zapachy, zapewniając ubraniom długotrwałą świeżość. Ponadto wyjątkowa formuła środków Persil dba o delikatne tkaniny, nadając im olśniewający blask.

Poznaj sekret Technologii Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów

Technologia Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów nowych środków piorących Persil bazuje na molekułach-kotwicach, które działają jak magnes na cząsteczki brzydkiego zapachu. Dzięki temu niepożądane wonie ustępują miejsca przyjemnemu zapachowi środka do prania, a świeżość utrzymuje się jeszcze długo po tym, jak traci on na intensywności.

Płyn do zmiękczania tkanin Silan Fresh Control powstał specjalnie z myślą o osobach wiecznie zajętych, które oprócz obowiązków zawodowych z zamiłowaniem oddają się różnym pasjom, takim jak gotowanie czy bieganie. Dzięki opatentowanej Technologii Neutralizacji Nieprzyjemnych Zapachów pranie w twojej garderobie pozostanie świeże aż do 140 dni! Innowacyjna technologia mikrokapsułek z cząsteczkami chłodzącymi i specjalna kompozycja zapachowa skutecznie neutralizują nieprzyjemne zapachy, takie jak dym, zapachy żywności, zwierząt lub pot, pozostawiając długotrwałe przyjemne uczucie świeżości w twoim otoczeniu, garderobie i domu.

Persil Against Bad Odors i Silan Fresh Control

A jak to działa w biegu? Innowacyjne mikrokapsułki Silan Fresh Control uwalniają zapach świeżego prania w wyniku tarcia podczas noszenia odzieży. W ten sposób, bez względu na to, co robisz, możesz cieszyć się unikalnym zapachem świeżości. Ponadto delikatna formuła i kremowa konsystencja płynu zapewniają niezwykłą miękkość ubrań, chronią włókna, ułatwiają prasowanie oraz sprawiają, że tkaniny mniej się elektryzują.

W linii Silan Fresh Control dostępne są dwa warianty zapachowe: niebieski Cool Fresh pozostawiający na ubraniach świeżą kompozycję z nutą zielonej herbaty i drzewa sandałowego oraz różowy Floral Crisp kuszący subtelnym bukietem moreli, gardenii i wanilii. Dzięki Silan Fresh Control możesz aktywnie spędzać dzień i cieszyć się wspaniałym zapachem i miękkością ubrań – bez względu na to, co przyniesie ci dzień.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments