1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Klub Książek Disneya

Klub Książek Disneya

klub

Zapraszamy do Klubu Książek Disneya, gdzie znajdziecie nowe, wspaniałe przygody waszych ulubionych bohaterów! Co znowu zmalował Stitch?

Jak bawią się Koda i Simba? A co słychać u Aladyna i Dżasminy? To wszytko – i znacznie więcej – znajdziecie na kartach książek Disneya! Książki z Klubu Książek Disneya dostarczają małym czytelnikom wiele radości i wzruszeń! Pomagają im również stawiać pierwsze kroki w nauce czytania. Dostajesz najlepsze baśnie Disneya pod domowy adres. Płacisz dopiero przy odbiorze.Z członkostwa możesz w każdej chwili zrezygnować. W każdej przesyłce otrzymujesz drobny upominek.

Oto lista klubowych atrakcji:

1. Każda przesyłka z książką jest adresowana na imię i nazwisko dziecka. Zobacz jaką sprawi mu radość odebranie jego własnej przesyłki!

2. W przesyłce dziecko znajdzie także list w którym zwracamy się do dziecka po imieniu. Czyż to nie jest wspaniałe wyróżnienie?

3. Uczestnictwo w Klubie to także wygoda i oszczędność czasu. Książki dostarczane są prosto do domu a płatność następuje przy odbiorze u listonosza lub na poczcie.

4. Zapewniamy możliwość natychmiastowego zwrotu przesyłki lub rezygnacji z członkostwa w Klubie w dowolnym momencie.

5. Nasze książki nie są dostępne nigdzie poza Klubem. Otrzymują je tylko nasi Klubowicze!

6. Dodatkową atrakcją są konkursy dla Klubowiczów oraz program kolekcjonerski, a także dodatkowe przywileje (np. zniżki na zakup kaset wideo z bajkami Disneya.)

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
13 lat temu

:'(:-*:P8):o:(>:(;D:D;):)