1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Koloruję według wzoru wyd. Olesiejuk

Koloruję według wzoru wyd. Olesiejuk

Nasza książeczka zapewnia wspaniałą zabawę i godziny spędzone na kolorowaniu. Każdy rysunek ma swoją barwną i konturową wersję. Dziecko może zarówno powielać wzór, ćwicząc precyzję, spostrzegawczość i umiejętność skupienia na zadaniu, jak i kolorować według koncepcji i wyobraźni.

Nasza recenzja:
Nieznośny pingwin, Kotek rozrabiaka, Zabawny królik i Zuchwały kurczak zapraszają dzieci w kolorowy świat zabawy. Ta jedna z najnowszych propozycji wyd. Olesiejuk przeznaczona jest dla tych nieco starszych urwisów- dzieci, które potrafią już odnaleźć się w świecie cyferek i literek, które potrafią samodzielnie budować wypowiedzi i relacjonować to, co widzą. Kilkadziesiąt dużych ilustracji w każdej z książeczek zachęca do zabawy i szybkiego sięgnięcia po kredki. Jedno jest pewne- kolorowanki wyd. Olesiejuk potrafią skupić uwagę kilkulatków przez dłuższy czas. A to naprawdę ogromny sukces!

„Koloruję według wzoru” to seria malowanek, którą warto zarekomendować mamom kilkulatków i samym kilkulatkom, oczywiście! Wystarczy spojrzeć na okładkę- piękną, kolorową, estetyczną, kuszącą wszystkie zmysły, także zmysł dotyku!, by dać się wciągnąć w ten magiczny świat kolorów. Ale „Koloruję według wzoru” to nie tylko świetna zabawa, ale także i spora dawka nauki, choć nie podanej wprost ( co oczywiste). Do każdej z kilkudziesięciu dużych, wyraźnych ilustracji dodano polecenie. Cel? Zweryfikowanie nabytych dotychczas umiejętności (m.in. rozumienia poleceń) i zachęta do zdobywania kolejnych. 

Nie macie pomysłu na to, jak przetrwać daleką podróż wakacyjną? Nie macie koncepcji na wspólne urlopowanie się czy weekendowe popołudnie z maluchem? Polecamy serię „Koloruję według wzoru”. To twórcza alternatywna dla biernej komputerowo- telewizyjnej rozrywki i świetny sposób na spędzenie razem czasu. Nasze pociechy pokochały tę serię bezwarunkowo. Dlatego oceniamy ją bardzo, bardzo wysoko!
Nasza ocena- 5/5 Rekomednujemy!

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments