Lioven Ulga dla nóg- żel dla kobiet w ciąży

Lioven dla kobiet w ciąży to preparat w postaci żelu, którego zastosowanie ogranicza zmęczenie i ciężkość kończyn dolnych.

Dodatkowo działa relaksująco i odprężająco. Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego stosowany na skórę nóg, pozwala zmniejszyć uczucie ich zmęczenia i ciężkości. Ponadto daje uczucie relaksu i odprężenia. Charakteryzuje się złożonym składem.

Żel należy stosować zewnętrznie u kobiet w ciąży lub w okresie laktacji.Delikatnie wmasowywać w skórę nóg, przynajmniej x 2/24h, a jeśli to możliwe po zastosowaniu trzymać nogi przez jakiś czas w górze. Producent: EMO-FARM

Nasza opinia:
Lioven dla kobiet w ciąży testowała jedna z baby-showerowych mam zmagająca się z problemem opuchniętych nóg. Mama testująca, jak sama przyznaje, wykorzystała już chyba wszystkie domowe i pozadomowe sposoby radzenia sobie z tym problemem. Ma więc sporą wiedzę i pokaźne doświadczenie. Tym bardziej jesteśmy ciekawi jej opinii.
Jaką ocenę przyznaje Liovenowi? Najwyższą!

Jak mówi- obrzęki vs moczenie nóżek rzeczywiście przynosiło ulgę, ale na krótko. Żele z apteki działy różnie- jedne lepiej, inne gorzej. A jak działa Lioven? Szybko, skutecznie i na długoooo. Dobrze się wchłania, nieźle pachnie i nie brudzi ubrań. I przynosi odczuwalną ulgę- a to zapewne za sprawą mentolu. Żel jest zamknięty w formie klasycznej tuby z zakrętką. Wydajność? Spora. Cena- przystępna.
Reasumując- produkt wart polecenia.
Nasza ocena- 5/5

 

Zobacz:  Jak zadbać o wygląd brzuszka po porodzie?
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments