1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. „Kołysanki z miłością” trafiły do sieci

„Kołysanki z miłością” trafiły do sieci

kolysanki

Niewiele wydawnictw, które powstały z myślą o najmłodszych, może pochwalić się poważnymi sukcesami w „dorosłych” rankingach.

Wydana we wrześniu płyta „Kołysanki z miłością”, wkrótce po ukazaniu dotarła do pierwszej dziesiątki prestiżowego rankingu Empik Top 50 oraz znalazła się na liście bestsellerów sklepu Merlin.pl! „Kołysanki z miłością” to ciekawa propozycja dla rodziców, którzy chcą sprawić radość swoim pociechom, oraz… pomóc innym. Od niedawna album ten można nabyć za pośrednictwem internetowych sklepów muzycznych.

„Kołysanki z miłością” to płyta wyjątkowa z kilku powodów. Jest ona owocem kampanii społecznej, organizowanej przez producenta wody funkcjonalnej Ustronianka z Jodem, której celem było przywrócenie mody na śpiewanie dzieciom do poduszki. Znalazło się na niej 10 bardzo osobistych utworów, do których słowa napisali sami rodzice oraz 10 linii melodycznych mających ułatwić samodzielne śpiewanie. Co ciekawe, kołysanki wykonywane są przez nietypowe duety składające się z laureatów konkursu oraz zaproszonych artystów i dziennikarzy: ambasadorkę kampanii – Magdalenę Różczkę, Andrzeja Grabowskiego, Magdalenę Łyczko, Sonię Bohosiewicz, Andrzeja Rybińskiego, Mariusza Totoszko (zespół Volver), Marcina Kindlę, Stachursky`ego, Marzenę Rogalską i Annę Dereszowską.

Śpiewanie kołysanek to czynność, która wpływa zarówno na wytworzenie się wyjątkowej, emocjonalnej więzi pomiędzy rodzicem a dzieckiem, jak i na wiele ważnych dla dziecka procesów, w tym: prawidłowy rozwój połączeń pomiędzy obiema półkulami mózgu, rozwój słuchu, umiejętność koncentracji i zapamiętywania czy myślenie twórcze. Co ważne, sprawiając radość dziecku, pomagamy tym najbardziej potrzebującym, bowiem całkowity dochód ze sprzedaży płyty przeznaczony zostanie na remont Kliniki Pediatrii w Centrum Zdrowia Dziecka. Warto dodać, że nabycie płyty to nie jedyny sposób na wsparcie Kliniki, w której leczą się najmłodsi. Centrum Zdrowia Dziecka możemy pomagać codziennie – kupując wodę funkcjonalną Ustroniankę z Jodem w specjalnej, dedykowanej kampanii, butelce.

Teraz, żeby kupić ten wyjątkowy album nie trzeba wcale wychodzić z domu. Zarówno całą płytę, jak i poszczególne utwory nabyć można za pośrednictwem sieci. „Kołysanki z miłością” dostępne są w sklepach: iTunes (album kosztuje 10,99€, a każdy z utworów 0,99€); Nokia OVI (za album trzeba zapłacić 19,99 zł, a za pojedynczy utwór 2,49 zł). Album znalazły się także w ofercie przygotowanej dla klientów Muzodajni.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments