1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Konkursy
  6. »
  7. Konkurs For Mum For Baby

Konkurs For Mum For Baby

Weź udział w konkursie i wyraj  jeden z 4 zestawów kosmetyków, przygotowanych z myślą o potrzebach świeżo upieczonej mamy i maleństwa.

Konkurs został zakończony, nagrody zostaną wysłane do klubowiczek: Wojda, motylek84, Agnusbe, Ania1988.

Gratulujemy!

Firma FLOSLEK przygotowała linię preparatów For Mum for baby, która powstała w oparciu o składniki naturalnego pochodzenia.

Aby wygrać  1 z 4 zestawów kosmetyków For Mum for baby, odpowiedz na pytanie konkursowe:

Jaki składnik emulsji do kąpieli dla niemowląt i dzieci z serii For Baby natłuszcza skórę i zmiękcza wodę?

Podpowiedź znajdziesz na stronie www.floslek.pl

Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą e-mailową do 18 lipca na adres: redakcja@baby-shower.pl z dopiskiem  w tytule wiadomości:  konkurs for mum for baby.

Konkurs jest tylko dla zarejestrowanych klubowiczek – prosimy o treści wiadomości o podanie nicku z Baby Shower Club, adresu zamieszkania oraz numeru tel.

W skład zestawu wchodzą następujące kosmetyki: emulsja do kąpieli For Baby, krem przeciw odparzeniom For Baby, krem pielęgnacyjno – ochronny For Baby, preparat do brodawek sutkowych For Mum, krem do opalania dla dzieci z serii Sun Care

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca  zgłoszenie na konkurs  wyraża zgodę na otrzymywanie  newslettera portalu. Każdy osoba ma możliwość wypisania się w każdej chwili z otrzymywania newslettera. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anna
Anna
11 lat temu

Chciałabym serdecznie podziękować za paczuszkę, dotarła do mnie dzisiaj, akurat w moje urodziny smilies/smiley.gif o wygranej marzyłam od początku trwania konkursu smilies/smiley.gif Dziekuje i pozdrwaiam smilies/smiley.gif

Gość
Gość
11 lat temu

Chciałabym serdecznie podziękować za paczuszkę, dotarła do mnie dzisiaj, akurat w moje urodziny 🙂 o wygranej marzyłam od początku trwania konkursu 🙂 Dziekuje i pozdrwaiam 🙂

Justyna
Justyna
11 lat temu

Kosmetyki dzisiaj do mnie dotarły. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!
Justyna A.

Gość
Gość
11 lat temu

Przy moich blizniakach wydawanie na drogie kosmetyki to za duzy wydatek, te Flosleka sa akurat na moje mozliwosci

Agnieszka
Agnieszka
11 lat temu

Witam serdecznie,
dziękuję za miłą niespodziankę, którą otrzymałam od Państwa firmy w formie kosmetyków Flos – lek. Wykorzystam je zapewne jak tylko na świecie pojawi się moja dzidzia:)
A.Wojda

Gość
Gość
11 lat temu

Świetny konkurs.