1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Konkurs fotograficzny SuperLato2008 rozstrzygnięty

Konkurs fotograficzny SuperLato2008 rozstrzygnięty

superfoto

Zamrożona w klatce obiektywu woda z odrzucanych do tyłu mokrych włosów ekspresyjnie oddająca dynamikę sceny, to zwycięska fotografia konkursu SuperLato2008. Uczestnicy nadesłali ponad 3,5 tysiąca zdjęć.

 

Jury zdumiewały pomysły i świetna realizacja. Prace oceniali eksperci oraz internauci. Nagrodą główną był aparat cyfrowy Nikon D-40 oraz pakiet 500 sztuk odbitek. Piąta edycja konkursu fotograficznego SuperLato2008, organizowanego przez fotolab internetowy Superfoto.pl, trwała od 24 czerwca do 15 września. Zdjęcia można było nadsyłać w 4 kategoriach: Lato w akcji, Woda, Wiatr, Żółte na niebieskim i Czerwone na zielonym.

Na fotografiach w większości udało się ukazać kategorię, na którą zostały wysłane. Zdumiewające pomysły z pewnością są atutem użytkowników Superfoto.pl. Lato obfitowało w kreatywne działania, co widać na zdjęciach. Gratuluję udziału wszystkim uczestnikom i oczywiście brawa dla nagrodzonych autorów. – komentuje Andrzej Marczuk, ekspert fotografik i przewodniczący jury.

Organizatorzy konkursu przewidzieli w tej edycji aż 10 nagród. Zwycięzca nagrody głównej jury otrzymał aparat cyfrowy Nikon D-40, pakiet 500 sztuk odbitek w formacie 10×15 oraz odbitkę z nagrodzonego zdjęcia w formacie 30×45 cm. Z kolei za pierwsze miejsce przyznane przez użytkowników portalu nagrodą była fotoksiążka A4 41 stron, pakiet 500 sztuk odbitek w formacie 10×15 i odbitka z nagrodzonego zdjęcia w formacie 30×45 cm.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments