1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Konkursy
  6. »
  7. Konkurs Pływaj i wygrywaj!

Konkurs Pływaj i wygrywaj!

Warto zabierać malucha na basen- to pewne! Korzyści z pływania jest naprawdę wiele.

Konkurs został rozwiązany, nagrody otrzymują:

1.    Magdalena Sikora
2.    Joanna Katan
3.    Piotr Rosa
4.    Aneta Czaja
5.    Elżbieta Federowicz-Kowalska
6.    Emilia Dąbkowska
7.    Anna Szychta
8.    Joanna Susabowska

Serdecznie gratulujemy!

Jak przekonuje Anna Kuli, instruktorka pływania niemowląt ze szkółki Bąbelki Pływają: „Dzieci, którym od pierwszych miesięcy życia towarzyszy woda, zaczynają szybciej chodzić, są zdrowsze i sprawniejsze. Poprzez bliskość rodziców, kolorowe zabawki, cieplutką wodę, dzieciaki są odważniejsze, ciekawsze świata i pełne radości, dzięki czemu z łatwością odnajdują się w nowym środowisku i wśród innych dzieci.”

Wszystkim, którzy kochają pływać lub właśnie planują pierwsze wyjście z bobasem na basen polecamy stronę internetową www.plywajciezdrowo.pl. To prawdziwe kompendium wiedzy o rodzinnych wypadach na pływalnie! Co warto mieć ze sobą? Zestaw małego pływaka! A w nim pieluszki, deski i piłki do radosnego pluskania się w wodzie!

Jeśli chcecie, aby zestaw małego pływaka trafił w Wasze ręce, prześlijcie nam zdjęcia z Waszego wspólnego rodzinnego pływania.

Najciekawsze fotki nagrodzimy zestawami! Uwaga! Mamy aż 8. kompletów do rozdania! Zestaw zawiera: pieluszki, deskę i piłkę do pływania.

Na Wasze propozycje czekamy do 26.10.2012. Jedna osoba może przesłać tylko 1 zdjęcie. Waga zdjęcia to max. 500 KB. W tytule wiadomości wpiszcie: Pływajcie zdrowo. W treści wiadomości prosimy o podanie adresu zamieszkania wraz z numerem tel.

Adres redakcji to: redakcja@baby-shower.pl

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca  zgłoszenie na konkurs  wyraża zgodę na otrzymywanie  newslettera portalu. Każdy osoba ma możliwość wypisania się w każdej chwili z otrzymywania newslettera. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
11 lat temu

:D:D:D:D:D