1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Konkursy
  6. »
  7. Konkurs! Wygraj najnowszą płytę Malwiny Kusior

Konkurs! Wygraj najnowszą płytę Malwiny Kusior

Znacie tę dziewczynę? Już niebawem ją poznacie! Malwina Kusior – proszę zapamiętajcie to nazwisko.

Niebawem ono będzie przewijało się w polskim świecie muzyki, gdyż  Malwina nagrała właśnie swój debiutancki krążek pt. „Przeznaczenie”. Gdzie możemy spotkać na co dzień młodą artystkę? Jej domem muzycznym jest Teatr Roma w Warszawie, który zaufał wokalnie Malwinie przy produkcjach takich musicali jak „Taniec wampirów”, „Akademia pana Kleksa” czy „Les miserables”. Od roku Malwina pracuje nad swoją debiutancką płytą, która niczym nie przypomina musicalowych brzmień.

Artystka odnajduje się w nich jednak doskonale, bo jak sama mówi „teatr musicalowy to jedynie romans”. Jej prawdziwym „kochaniem” jest muzyka, którą właśnie możecie usłyszeć na jej nowym krążku. Płyta ta jest bardzo emocjonalna, prawdziwa i kobieca. „Praca nad tą produkcją była czystą przyjemnością. W końcu mogłam odnaleźć siebie, budzić się codziennie rano pełna niesamowitej energii do pracy. Nie wiedziałam do tej pory, że muzyka może dawać tyle szczęścia. To piękne doświadczenie, które powoduje, że człowiek wchodzi w głąb siebie i zaczyna inaczej czuć, inaczej patrzeć na wszystko co go otacza. Teraz naprawdę jestem szczęśliwa, odnalazłam swoje przeznaczenie. Chce, żeby słuchacze odnaleźli swoje, właśnie w mojej muzyce.” Malwina Kusior kusi… chyba nie warto się opierać

Poznaj muzykę Malwiny już dziś i zafunduj sobie prawdziwy relaks i muzyczną ucztę! Mamy 20 najnowszych krążków Malwiny Kusior do rozdania!

Pytania konkursowe są dwa:

1. Który znany polski reżyser jako pierwszy zwrócił uwagę na Malwinę?
2. Dlaczego to właśnie w Waszej domowej płytotece – drogie Mamy- musi znaleźć się najnowszy krążek Malwiny?

Odpowiedzi prosimy nadsyłać drogą e-mailową do 12 sierpnia na adres redakcja@baby-shower.pl,  w tytule wiadomości wpisując: konkurs Malwina Kusior

Konkurs jest tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek baby shower club . W treści wiadomości prosimy o podanie danych: Nick z klubu baby shower club, adres, tel.

Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca  zgłoszenie na konkurs  wyraża zgodę na otrzymywanie  newslettera portalu. Każdy osoba ma możliwość wypisania się w każdej chwili z otrzymywania newslettera. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments