Nanieś na rysunek BODY swój pomysł dowolną metodą lub po prostu nam go opisz.
UWAGA! Konkurs został zakończony. Niestety nasza Redakcja miała problemy z pocztą elektroniczną i utraciliśmy wszystkie prace przesłane w październiku.
Uprzejmie prosimy wszystkich uczestników, którzy w październiku wysyłali swoje prace, o ponowne przesłanie projektu na nasz adres: redakcja@baby-shower.pl
Za utrudnienia przepraszamy.
Redakcja Baby-Shower.pl
Jak wziąć udział w konkursie?
1. zostań fanem Peticado.pl na facebooku – konto facebook
2. Pobierz rysunek BODY ze strony www.peticado.pl
3. wyślij zgłoszenie na adres redakcja@baby-shower.pl do 5 listopada 2011 z dopiskiem peticado
Nagrody w konkursie
NAGRODA GŁÓWNA- Limitowana Sygnowana Seria BODY ze zwycięskim pomysłem oraz 200zł do wykorzystania w Peticado.pl
Firma Peticado.pl przewiduje również WYRÓŻNIENIA i NAGRODY NIESPODZIANKI
7 listopada – dziesięć lub więcej najciekawszych pomysłów umieścimy na facebooku i mamy nadzieje, że wasze komentarze ułatwią nam decyzję.
Ostateczne wyniki konkursu ogłosimy 14 listopada.
Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą na umieszczenie projektu/pracy na www.peticado.pl oraz na stronie Peticado.pl na Facebook’a.
Każda osoba biorąca udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji konkursu baby-shower.pl.pl (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883) oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez portal baby-shower.pl.pl w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133, Pozycja 883). Osoba nadsyłająca zgłoszenie na konkurs wyraża zgodę na otrzymywanie newslettera portalu. Każdy osoba ma możliwość wypisania się w każdej chwili z otrzymywania newslettera. Dane klienta nie będą udostępniane innym podmiotom.