Kredyt hipoteczny dla młodych rodzin

Planujecie powiększenie rodziny lub oczekujecie przyjścia dziecka na świat, a Wasze obecne lokum okazuje się za małe?

Nie macie pomysłu, jak zmieścić w Waszym mieszkaniu wszystkie tak potrzebne dla bobasa rzeczy: łóżeczko, wózek, przewijak, szafka na pieluchy i ubranka? Nawet w takiej chwili, jak powiększenie rodziny możecie sobie pozwolić na budowę lub kupno większego lokum.

Oto kilka ciekawych rozwiązań dla młodych rodziców, które proponuje nam GE Money Bank w ofercie kredytów hipotecznych.

Wy też możecie być kredytobiorcami

Chcemy rozwiać Wasze wątpliwości – do niedawna panowało przekonanie, że tylko osoby zatrudnione na pełny etat na czas nieokreślony lub prowadzące działalność gospodarczą mają szansę na otrzymanie takiego kredytu – to się zmieniło.GE Money Bank akceptuje dochody uzyskiwane z wielu różnych źródeł, takich jak: umowa na czas określony, umowy o dzieło, umowy zlecenia, kontrakty okresowe, dochody z wynajmu nieruchomości czy działalność gospodarcza rozliczana na zasadach ryczałtu oraz karty podatkowej.Jeżeli więc Wasz domowy budżet jest zasilany dzięki działalności na podstawie któregoś z wymienionych źródeł – możecie to uwzględniać na plus w swoich kalkulacjach związanych z możliwością uzyskania kredytu.

Zdolność kredytowa – udogodnienia dla rodziców

Przy badaniu Waszej zdolności kredytowej (czyli możliwości zaciągnięcia kredytu) banki badają różne czynniki: wysokość uzyskiwanego dochodu, formę zatrudnienia, posiadany majątek własny, a także wszelkie zobowiązania, które zaciągnęliście wcześniej, a które obciążają Wasz domowy budżet. GE Money Bank wykazuje dużą elastyczność w kwestii dochodów rodzica w trakcie urlopu macierzyńskiego i wychowawczego:

  • akceptowane są dochody rodzica, który przebywa na urlopie macierzyńskim i który po zakończeniu urlopu zamierza powrócić do pracy,
  • akceptowane są dochody rodzica wracającego z urlopu wychowawczego.

Jeżeli zdarzyło się, że macie jakieś opóźnienia w spłacie swoich zobowiązań – nie bójcie się o tym wspomnieć przy rozmowie z pracownikiem banku. Bank i tak sprawdzi Waszą historię kredytową, a okazując obustronne zaufanie można w wielu przypadkach liczyć na pozytywne rozwiązanie trudnych sytuacji.

Zobacz:  Zaskakująca okładka norweskiego Vogue’a
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments