Letnia edycja targów Mamaville

Zapraszamy na kolejną letnią edycję targów Mamaville. Wystawcy i projektanci podzielą się swoimi ciekawymi, nowymi pomysłami i produktami, których jeszcze nie ma w ogólnodostępnej sprzedaży.

Organizatorzy przygotowali spotkania i zajęcia dla dzieci  w różnym wieku oraz dla kobiet w ciąży, po porodzie, rodziców i wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Będą m.in. warsztaty „Pierwsza pomoc”, „Biznes na macierzyńskim” czy Zdrowie na talerzu, czyli jak dobrze odżywiać siebie i dziecko”. Nie zabraknie też zajęć dla maluchów i większych dzieci. Będzie kącik zabaw, będą zajęcia „Mały Geniusz”, będzie strefa gdzie rządy sprawować będą Klocki HOCKI, a Klub Spooki Boo zapewni malowanie uśmiechniętych buziek.

Na Mamaville pojawią się reprezentanci strefy kulinarnej. Będą pyszne, kolorowe, najróżniejsze przekąski, dania, napoje.

ul. Domaniewska 37 A w Warszawa, 29 czerwca godz. 11:00-18:00

Na ostatnim spotkaniu udział wzięły takie marki jak : Color Stories

letnie-targi-2

Zobacz:  III edycja Targów dla mamy i dziecka Mamaville
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments