Magazyn małych miłośniczek zwierząt zmienia swój tytuł

„Pets” tak się będzie nazywał magazyn małych miłośniczek zwierząt, który dotychczas nosił tytuł „Pimpek”. Pierwszy numer z nową nazwą trafi do sprzedaży 18. stycznia 2018 r.

Dwumiesięcznik o zwierzętach

Dwumiesięcznik adresowany jest do dziewczynek powyżej 6 lat, miłośniczek zwierząt. Na stronach magazynu znajdą się liczne ciekawostki o zwierzętach, a także zabawne historyjki związane z pupilami, czy wskazówki dotyczące ich pielęgnacji. Nie zabraknie również podstawowych porad weterynaryjnych dla małych właścicieli zwierząt oraz szerszych informacji na temat konkretnych pupili. Każde wydanie będzie wypełnione zdjęciami, również od opiekunów-czytelników. Kolejne numery będą również wzbogacone plakatami, dziewczynki mogą też liczyć na dodatkową porcję dowcipów, quizów i zagadek.

Gadżety

W poszczególnych wydaniach na entuzjastki zwierząt będą czekać dodatkowo zabawki związane ze światem pupili. Do najnowszego numeru dołączone będą 2 prezenty: naszyjnik z pieskiem i niespodzianka. Cena egzemplarza wraz z dodatkami wyniesie 9,99 zł. Wprowadzenie magazynu pod nowym tytułem wsparte jest kampanią reklamową, która obejmuje emisję spotów w kanałach tematycznych Polsat, TVP ABC, i innych kanałach dziecięcych telewizji, jak Nickelodeon, MiniMini+, czy Disney Channel, a także komunikację w mediach własnych Egmontu.

okladka_PETS-small

Pets
Ilość stron: 32
Cena okładkowa: 9,99 PLN
Premiera: 18.01.2018
Redaktor naczelna: Joanna Szabunio

Zobacz:  Zdrowie dla twojego dziecka
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments