1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Masaż dla dziecka

Masaż dla dziecka

Nie ma lepszego sposobu na zbudowanie silnej więzi z maluszkiem niż subtelny dotyk.

Delikatne muskanie dłoni i buzi szkraba opuszkami palców, głaskanie, tulenie to najczulsze formy dotyku, w pełni naturalne sposoby wyrażania miłości i budowania bliskości. Ale nie tylko! Ta cała gama najróżniejszych pieszczot okazywanych niemowlęciu to ogromny wkład we właściwy rozwój fizyczny i emocjonalny pociechy i najskuteczniejsza metoda na zredukowanie dolegliwości bólowych wieku niemowlęcego.

Masaż
Dotyk kontrolowany potrafi zdziałać cuda. Kiedy niemowlę cierpi z powodu kolki, bolesnego ząbkowania, gdy jest niespokojne, rozdrażnione lub przemęczone, skorzystaj z mocy masażu. To idealny sposób na wyeliminowanie doraźnych dolegliwości, a stosowany systematycznie- korzystnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu, stymulując rozwój emocjonalny i motoryczny dziecka.

Pamiętaj o…
Aby masaż był dla maluszka jak najbardziej przyjemnym doznaniem, warto odpowiednio się do niego przygotować. Zadbaj o to, aby dziecko miało ciepło, miękko i wygodnie. Wyłącz telewizor, radio i komórkę. To ważne, aby nic Cię nie rozpraszało i byś mogła poświęcić ten kwadrans wyłącznie dziecku. Zadbaj o właściwe przygotowanie kącika do masażu- zatroszcz się o odpowiednią temperaturę w pokoju, przygotuj niezbędne akcesoria i kosmetyki. Aby zapewnić maleństwu pełen komfort masowania, skorzystaj ze specjalnych mat do masażu Close Parent ze sklepu www.babymama.pl. Ten innowacyjny produkt ułatwia rodzicowi zadanie i sprawia, że masowanie jest prawdziwą przyjemnością. Po prostu wkładasz dziecko bez pieluskzi w małe majteczki połączone z matą i gotowe.

Mata do masażu Close Parent ze sklepu www.babymama.pl jest wykonana z materiałów w pełni bezpiecznych dla dziecka. Nie zawiera żadnych barwników ani środków chemicznych, jest w 100% ekologiczna, w pełni przyjazna zarówno dla delikatnej skóry szkraba, jak i dla środowiska naturalnego.  Mata Close Parent idealnie sprawdza się jako mata do masażu oraz jako mata do przewijania.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments