1. Strona główna
  2. »
  3. PIĘKNA MAMA
  4. »
  5. Uroda
  6. »
  7. Medycyna estetyczna – lek na ciało i duszę

Medycyna estetyczna – lek na ciało i duszę

Wygląd jest zmartwieniem wielu kobiet. Czasem drobny defekt potrafi zdominować myśli, pozbawić pewności siebie i negatywnie wpłynąć na codzienne funkcjonowanie.

fotokarty

Dzięki postępowi medycyny estetycznej można jednak w prosty sposób poprawić urodę i na długi czas pozbyć się niepotrzebnych kompleksów.

Zmarszczki nie jedno mają imię

Bogata mimika twarzy wpływa na utrwalenie i pogłębienie zmarszczek mimicznych. Pojawiają się one już u młodych osób. Z biegiem czasu drobne zagłębienia zaczynają się powiększać i coraz wyraźniej odznaczają się na twarzy. Jednym ze sposobów redukcji zmarszczek jest użycie popularnego obecnie BOTOX-u. Preparat ma bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej i może być wykorzystany w zabiegach proponowanych osobom w różnym wieku. Substancja pozwala na skuteczne i długotrwałe wygładzenie zmarszczek, ale przede wszystkim zapobiega ich powstawaniu. BOTOX to toksyna botulinowa typu A, która jest naturalnie występującym białkiem bakteryjnym. W medycynie wykorzystuje się ją do zminimalizowania efektów starzenia się skóry, a także jako preparat profilaktyczny. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po 2-3 dniach od aplikacji. Pełen efekt utrzymuje się do około 6 miesięcy , a następnie stopniowo ustępuje. W przypadku głębokich bruzd, by uzyskać lepszy efekt zabiegu, konieczne może okazać się podanie bezpośrednio w zmienione miejsce dodatkowo kwasu hialuronowego.

Przyjaciółka – SCULPTRA

SCULPTRA to kolejny zabieg dedykowany paniom, które pragną wyglądać świeżo i młodo, mimo upływu lat. Jego zastosowanie pozwala na korekcję ubytku objętości skóry, zwiększenie jej napięcia i w konsekwencji odmłodzenie twarzy. Zabieg jest rozwiązaniem nowoczesnym, bezpiecznym i małoinwazyjnym, wykorzystywanym do likwidacji niedoskonałości niemal na całej twarzy z uwzględnieniem miejsc pokrytych głębokimi zmarszczkami i bruzdami.  SCULPTRA to całkowicie wchłanialny kwas L-polimlekowy. Zabieg z użyciem preparatu – dzięki wykorzystaniu naturalnych mechanizmów odnowy skóry – przynosi długotrwałe rezultaty. Stymuluje ponadto skórę do samodzielnej produkcji kolagenu przez co widocznie odmładza twarz pacjentki. Efekt po pierwszym zabiegu zauważalny jest po około 6 tygodniach, a ze względu na stopniowo pojawiające się efekty, może utrzymywać się nawet do 2 lat.

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments