Międzynarodowy Tydzień Bliskości 2011

Międzynarodowy Tydzień Bliskości 2011 pod hasłem: Świat nieograniczonych (roz)wiązań odbywał się w październiku kilku polskich miastach. 

W  Krakowie jego organizatorami byli: Biblioteka i Klub Kuźnia Ośrodka Kultury im. C.K. Norwida i portal Ekorodzice.pl, partnerowali im zaś Klub Kangura i Rada Dzielnicy XV Mistrzejowice.
Międzynarodowy Tydzień Bliskości (International Babywearing Week) to cykl imprez promujących ideę bliskości. W październiku na całym świecie odbywają się warsztaty, wykłady, spotkania, których celem jest wspieranie i aktywizacja rodziców, szerzenie ekologicznych trendów i idei świadomego rodzicielstwa.

Nasz krakowski Tydzień Bliskości rozpoczął się 5 października Seansem dla Maluszka w Kinie Studyjnym Sfinks Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida. Nowy cykl kina idealnie wpisał się w ideę budowania i wspierania więzi, a mamom pozwolił obejrzeć dobry film w komfortowych warunkach. Warto dodać, że od października można regularnie bywać na Seansach z Maluszkiem – odbywają w Sfinksie dwa razy w miesiącu, w środy, zawsze o 11.30. Mamom i maluchom kino zapewnia przyjemny półmrok i ściszony dźwięk, przewijak dla najmłodszych, bezpieczne miejsce na wózki, opiekę dla dzieci w wieku 1,5 do 4 lat i bardzo korzystne ceny biletów (9,00 zł. – dziecko przy mamie, 11,00 zł. – bilet i opieka dla dziecka w pomieszczeniu obok kina). Więcej informacji na ten temat: http://www.kinosfinks.pl/. 

Zobacz:  Kto w tym roku zdobędzie tytuł najlepszej ekipy pływających bobasów?
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments